Božićna priredba

Autor: Božena Ukić, 23. 12. 2016.

Slava Bogu na visini, mir ljudima na zemlji!

Poslije nekoliko godina božićna je priredba ponovno održana u školi, točnije u atriju. I bilo je prelijepo, veselo, razigrano, kako samo za Božić može biti.

Program je otvorio orkestar skladbom O ČEMU PROSINAC PRIČA  nakon čega je uslijedio igrokaz PISMO DJEDA BOŽIĆNJAKA.

Poslije MALOGA BUBNJARA veliki je zbor je najavio da BOŽIĆ DOLAZI, a prvašići su priredili  dar MALOM ISUSU i BOŽIĆNU ČESTITKU. Pa su zalepršale PAHULJICE.

Na kraju smo vidjeli kao je izgledao BOŽIĆ DIDA MARTINA, a veliki je zbor zavšio priredbu veselom skladbom koju su gledatelji sa zadovoljstvom ispratili pljeskom.