Bravo odbojkašice!!!

Autor: Nebojša Omašić, 3. 3. 2017.

ZONSKO PRVENSTVO U ODBOJCI

U našoj školskoj dvorani (lušićkoj maloj arenici )je odigrano zonsko prvenstvo za učenice sedmih i osmih razreda na kojem su sudjelovale najbitnije ekipe zone:

OŠ Majstora Radovana-Trogir
OŠ Marko Marulić-Sinj
OŠ Ostrog-Kaštel Lukšić

Nakon izvlačenja i početnog ispipavanja snaga, dobre šale među voditeljima, sudcima i igračicama - wolleybal je počeo.

U prvom susretu na parket su istrčale domaće lušićanke u dresevima Ostrožića i prijaške iz Trogira s kojima često dijelimo megdan.Voditelji Trogira Sandra Baturina i Emil Kursan, kao provjereni sportski znalci, postavljaju opaku taktiku, ali...nakon velike bitke ostvarena je pobjeda od 2:0 i pravo igranja sa Sinjankama. U drugom susretu prvi set završava lagano u našu korist, ali u drugom stari lisac Ivica Zorica izvlači aseve iz rukava i motivirajućim govorom podiže igračice iz pepela pa je malo nedostajalo da se uđe u treći set. Ipak, pobjedom od 2:0 Lukšić postaje prvak zone pa treću utakmicu nije trebalo ni igrati.

Prvim mjestom ostvaren je plasman na Županijsko prvenstvo koje će se održati idući tjedan, u petak 10. ožujka u 09.00 h u Kaštel Starom. Tad će naše odbojkašice odmjeriti snage s dvije najbolje ekipe iz Splita i Makarskom. One kažu da taj sraz jedva čekaju i da će ginit na terenu, a mi imamo slonovsko pamćenje pa ćemo vidit. Zapamtite ova imena:
Marija SudarMarina RodinSara KelicSara OmašićMaja VisicNina StrizeJana MatićAndrea StipićRužica SučićAna PapićAnđela CikojevićAnita RoguljLucija RoguljMarta Kačanić i Leonarda Vukadin!
Pozivamo sve simpatizere i navijače da ih dođu podržati u taj presudni petak!!!