Dan planeta Zemlje

Autor: Božena Ukić, 26. 4. 2017.

Obilježavanje Dana planeta Zemlje usmjereno je prema zaštiti prirodnih resursa i ima za cilj skrenuti pozornost na opasnost koja prijeti životu na Zemlji zbog porasta globalnog onečišćenja.

Naš učenik Vito je napravio prezentaciju o ovom Danu, možete je pogledati ovdje!

Okvirni vremenik - 2. polugodište

20.04.2018. 12:43
22. travnja - Dan planeta Zemlje
Dan 22. travnja obilježava se diljem svijeta kao Dan planeta Zemlje, dan na koji osobitu pažnju posvećujemo očuvanju okoliša i prirodnih bogatstava našeg planeta.

20.04.2018. 13:17
Objavljen Priručnik za primjenu i izradu e-Škole scenarija poučavanja
Osposobljavanje nastavnika i sustavna edukacija za korištenje tehnologije u obrazovanju jedan je od najvažnijih zadataka pilot projekta "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET.

20.04.2018. 15:08
Kompaktni dron DJI Mavic Air RTF na Geekbuyingu za 719 eura
Tražite li povoljan dron s vrhunskim mogućnostima, razmislite o modelu DJI Mavic Air RTF iz Geekbuying ponude

20.04.2018. 13:20