Idemo u Vinkovce...

Autor: Nebojša Omašić, 24. 5. 2017.

OSTROŽICE IDU U VINKOVCE, U BERBU MEDALJA!!!

U organizaciji OŠ „ Meterize“ iz Šibenika odigrano je Prvenstvo Dalmacije u odbojci za učenice petih i šestih razreda. Velika ravnateljica Margit Vrbičić ništa nije prepustila slučaju i uz pomoć mladog lava prof.Tonija Skelina, nasljednika velikog di Pasqualea Skelina, napravila je odlično prvenstvo te pokazala da je pravi domaćin. Nastupilo je pet županijskih prvaka:

OŠ „Meterize“ Šibenik (Šibensko-kninska županija)
OŠ „Smiljevac“ Zadar (Zadarska županija)
OŠ  „Novalja Pag“ (Ličko-senjska županija)
OŠ „Župa dubrovačka“ Dubrovnik (Dubrovačko-neretvanska županija)
OŠ „Ostrog“ Kaštel Lukšić (Splitsko-dalmatinska županija)

Pravilnikom je utvrđeno da drugoplasirani iz grupa igraju za 3.mjesto, a pobjednici finale.
Nakon izvlačenja ekipe su podijeljene u dvije skupine:

OŠ „Meterize“ Šibenik - OŠ „Novalja Pag“ 2:0

OŠ „Ostrog“ Kaštel Lukšić - OŠ „Smiljevac“ Zadar 2:0
OŠ „Smiljevac“ Zadar - OŠ „Župa dubrovačka“ Dubrovnik 0:2
OŠ „Župa dubrovačka“ Dubrovnik - OŠ „Ostrog“ Kaštel Lukšić 0:2

ZA 3: mjesto: OŠ „Župa dubrovačka“ - OŠ „Novalja Pag“ 2:0

FINALE: OŠ „Ostrog“ Kaštel Lukšić - OŠ „Meterize“ Šibenik 2:0

KONAČNI POREDAK:

1. OŠ „OSTROG“ KAŠTEL LUKŠIĆ
2. OŠ „Meterize“ Šibenik
3. OŠ „Župa dubrovačka“ Dubrovnik
4. OŠ „Novalja Pag“
5. OŠ „Smiljevac“ Zadar

Predrage Ostrožice pomalo dolaze na svoje...nakon brojnih udaraca u svim starijim kategorijama koje su stoički otrpjele, sad je došlo njihovih pet minuta! Protivnicama su doslovce trebale kacige jer nitko nije osvojio više od sedam poena po setu. Ljudi se čudom čude, a struka uživa i bavi se umjetničkom fotografijom..."sve u svoje vrijeme" rekao bi stari as Sofoklo! Nakon proglašenja išlo se na ručak, pa pjesma u busu i na putu doma, da bi PREDRAGE izjavile da će večeras na trening! Eto kako se mijesi atomska bomba od emocija, želje, motiva i još niz faktora bez osiromašenog urana i prebogatog plutonija, amercija i ostalih američko-ruskih kemija!!

Čestitke domaćinu, svim curama na sudjelovanju i borbi, Badži i Martinu na suđenju. Ovaj vikend klupske obveze, pa idući dugo iščekivano državno u ovom uzrastu u Vinkovcima, a vidjet ćemo hoće li Ostrožice zapjevati "Svijetli Ostrog na sred Vinkovaca...“
Nastupile su:
Maja Visic, Leonarda Vukadin, Ana Skorup, Ana Ergović, Ana Mateljan, Anita Rogulj, Dora Jurić, Martina Raca, Magdalena Patrlj, Patricia Grgurić, Brigita Jerkan i Antea Kapitanović!

20.11.2017. 09:21
20. studenoga - Međunarodni dan djeteta
Međunarodni dan djeteta obilježava se 20. studenoga s ciljem boljeg razumijevanja, prihvaćanja i dobrobiti sve djece. Generalna skupština UN-a je 20. studenoga 1959. godine usvojila "Deklaraciju o pravima djeteta", a 1989. godine "Konvenciju o pravima djeteta". Od 20. studenoga 1989. godine u cijelome se svijetu obilježava Međunarodni dan djeteta, koji je potaknula Organizacija Ujedinjenih naroda i njezine specijalizirane ustanove.

20.11.2017. 10:17
CARNet i Algebra potpisali Ugovor o nabavi usluge izrade obrazovnih sadržaja i provedba edukacija u sklopu projekta ''e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)''
U srijedu, 15. studenoga 2017. godine potpisan je “Ugovor o nabavi usluge izrade obrazovnih sadržaja i provedba edukacija u sklopu projekta ''e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)''.

24.11.2017. 16:26
Audiofili hodočaste Too Loud Fest
Posjetili smo Too Loud Fest, zagrebački sajam na kojem ljubitelji dobrog zvuka mogu čuti i vidjeti najfinije što svijet hi-fija trenutno ima za ponuditi

24.11.2017. 14:51