Autor: Božena Ukić, 31. 5. 2017.

OSNOVNA ŠKOLA OSTROG

KAŠTEL LUKŠIĆ, PUT SV. LOVRE 2

Na temelju članka 13. Stavka 9. Točka 1. Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine broj 90/2011., 83/2013., 143/2013. I 13/2014.) javni naručitelj - OŠ Ostrog Kaštel Lukšić objavljuje

O B A V I J E S T

I.

U smislu članka 13. Zakona o javnoj nabavi objavljujemo da ravnateljica Škole i članovi Školskog odbora u Osnovnoj školi Ostrog ne obavljaju upravljačke poslove niti u jednom gospodarskom subjektu, niti su vlasnici niti jednog poslovnog udjela, dionica, odnosno drugih prava na temelju kojih sudjeluju u upravljanju, odnosno kapitalu niti jednog gospodarskog subjekta s više od 0,5% s kojim Osnovna škola Ostrog, Kaštel Lukšić sklapa Ugovore u javnoj nabavi, te stoga ne postoje gospodarski subjekti s kojima Osnovna škola Ostrog kao javni naručitelj, ne smije sklapati Ugovor o javnoj nabavi.

II.

Sukladno zakonskoj obvezi ova obavijest se objavljuje na internetskim stranicama Naručitelja.

III.

U slučaju promjene okolnosti u odnosu na podatke iz točke 1. ove obavijesti Naručitelj će bez odgađanja obaviti izmjene.

KLASA:602-02/17-01/97

URBROJ: 2134/01-14-2-17-1

U Kaštel Lukšiću, 31. 5. 2017. godine

RAVNATELJICA:

Silvana Maganjić, prof.

Okvirni vremenik - 2. polugodište

21.02.2018. 09:00
21. veljače - Međunarodni dan materinjeg jezika
Materinji ili materinski jezik je termin kojim označavamo prvi jezik koji neka osoba nauči u svojoj obitelji. Stručnjaci tvrde da je znanje materinskog jezika vrlo važno pri formiranju mišljenja, a istraživanja pokazuju da osoba koja nije svladala svoj materinski jezik ima problema s učenjem ne samo drugih jezika već i s učenjem uopće.

13.02.2018. 16:47
Potpredsjednik Europske komisije posjetio OŠ Izidora Kršnjavoga
Potpredsjednik Europske komisije, Andrus Ansip koji danas boravi u službenom posjetu Republici Hrvatskoj, obišao je zajedno s predsjednicom Republike Hrvatske, Kolindom Grabar-Kitarović te ravnateljem CARNET-a, Goranom Kezunovićem zagrebačku Osnovnu školu Izidora Kršnjavoga, jednu od 151 škole koja je uključena u provedbu pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

21.02.2018. 17:11
Prošle je godine SAP u našoj regiji ostvario najbolje rezultate u svojoj povijesti
SAP je danas na godišnjem događanju predstavio rezultate ostvarene u 2017. godini na globalnoj, regionalnoj i lokalnoj razini, kao i planove te poslovnu strategiju za 2018. godinu u Hrvatskoj

21.02.2018. 16:00