Autor: Božena Ukić, 31. 5. 2017.

OSNOVNA ŠKOLA OSTROG

KAŠTEL LUKŠIĆ, PUT SV. LOVRE 2

Na temelju članka 13. Stavka 9. Točka 1. Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine broj 90/2011., 83/2013., 143/2013. I 13/2014.) javni naručitelj - OŠ Ostrog Kaštel Lukšić objavljuje

O B A V I J E S T

I.

U smislu članka 13. Zakona o javnoj nabavi objavljujemo da ravnateljica Škole i članovi Školskog odbora u Osnovnoj školi Ostrog ne obavljaju upravljačke poslove niti u jednom gospodarskom subjektu, niti su vlasnici niti jednog poslovnog udjela, dionica, odnosno drugih prava na temelju kojih sudjeluju u upravljanju, odnosno kapitalu niti jednog gospodarskog subjekta s više od 0,5% s kojim Osnovna škola Ostrog, Kaštel Lukšić sklapa Ugovore u javnoj nabavi, te stoga ne postoje gospodarski subjekti s kojima Osnovna škola Ostrog kao javni naručitelj, ne smije sklapati Ugovor o javnoj nabavi.

II.

Sukladno zakonskoj obvezi ova obavijest se objavljuje na internetskim stranicama Naručitelja.

III.

U slučaju promjene okolnosti u odnosu na podatke iz točke 1. ove obavijesti Naručitelj će bez odgađanja obaviti izmjene.

KLASA:602-02/17-01/97

URBROJ: 2134/01-14-2-17-1

U Kaštel Lukšiću, 31. 5. 2017. godine

RAVNATELJICA:

Silvana Maganjić, prof.

20.11.2017. 09:21
20. studenoga - Međunarodni dan djeteta
Međunarodni dan djeteta obilježava se 20. studenoga s ciljem boljeg razumijevanja, prihvaćanja i dobrobiti sve djece. Generalna skupština UN-a je 20. studenoga 1959. godine usvojila "Deklaraciju o pravima djeteta", a 1989. godine "Konvenciju o pravima djeteta". Od 20. studenoga 1989. godine u cijelome se svijetu obilježava Međunarodni dan djeteta, koji je potaknula Organizacija Ujedinjenih naroda i njezine specijalizirane ustanove.

20.11.2017. 10:17
CARNet i Algebra potpisali Ugovor o nabavi usluge izrade obrazovnih sadržaja i provedba edukacija u sklopu projekta ''e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)''
U srijedu, 15. studenoga 2017. godine potpisan je “Ugovor o nabavi usluge izrade obrazovnih sadržaja i provedba edukacija u sklopu projekta ''e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)''.

24.11.2017. 16:26
Audiofili hodočaste Too Loud Fest
Posjetili smo Too Loud Fest, zagrebački sajam na kojem ljubitelji dobrog zvuka mogu čuti i vidjeti najfinije što svijet hi-fija trenutno ima za ponuditi

24.11.2017. 14:51