Autor: Božena Ukić, 31. 5. 2017.

OSNOVNA ŠKOLA OSTROG

KAŠTEL LUKŠIĆ, PUT SV. LOVRE 2

Na temelju članka 13. Stavka 9. Točka 1. Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine broj 90/2011., 83/2013., 143/2013. I 13/2014.) javni naručitelj - OŠ Ostrog Kaštel Lukšić objavljuje

O B A V I J E S T

I.

U smislu članka 13. Zakona o javnoj nabavi objavljujemo da ravnateljica Škole i članovi Školskog odbora u Osnovnoj školi Ostrog ne obavljaju upravljačke poslove niti u jednom gospodarskom subjektu, niti su vlasnici niti jednog poslovnog udjela, dionica, odnosno drugih prava na temelju kojih sudjeluju u upravljanju, odnosno kapitalu niti jednog gospodarskog subjekta s više od 0,5% s kojim Osnovna škola Ostrog, Kaštel Lukšić sklapa Ugovore u javnoj nabavi, te stoga ne postoje gospodarski subjekti s kojima Osnovna škola Ostrog kao javni naručitelj, ne smije sklapati Ugovor o javnoj nabavi.

II.

Sukladno zakonskoj obvezi ova obavijest se objavljuje na internetskim stranicama Naručitelja.

III.

U slučaju promjene okolnosti u odnosu na podatke iz točke 1. ove obavijesti Naručitelj će bez odgađanja obaviti izmjene.

KLASA:602-02/17-01/97

URBROJ: 2134/01-14-2-17-1

U Kaštel Lukšiću, 31. 5. 2017. godine

RAVNATELJICA:

Silvana Maganjić, prof.

18.12.2018. 09:22
18. prosinca - Međunarodni dan migranata
Prije dvanaest godina, Generalna skupština Ujedinjenih naroda proglasila je 18. prosinca Međunarodnim danom migranata. Još 1990. godine na taj je dan usvojena Konvencija za zaštitu svih migranata radnika i članova njihovih obitelji.

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

18.12.2018. 20:07
Honor 10 Lite uskoro i na EU tržištu
Honor 10 Lite uskoro bi se mogao pojaviti i na europskom tržištu - cijene će se ovisno o zemlji u kojoj će se prodavati kretati između 229 i 249 eura

18.12.2018. 20:07