Autor: Božena Ukić, 31. 5. 2017.

OSNOVNA ŠKOLA OSTROG

KAŠTEL LUKŠIĆ, PUT SV. LOVRE 2

Na temelju članka 13. Stavka 9. Točka 1. Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine broj 90/2011., 83/2013., 143/2013. I 13/2014.) javni naručitelj - OŠ Ostrog Kaštel Lukšić objavljuje

O B A V I J E S T

I.

U smislu članka 13. Zakona o javnoj nabavi objavljujemo da ravnateljica Škole i članovi Školskog odbora u Osnovnoj školi Ostrog ne obavljaju upravljačke poslove niti u jednom gospodarskom subjektu, niti su vlasnici niti jednog poslovnog udjela, dionica, odnosno drugih prava na temelju kojih sudjeluju u upravljanju, odnosno kapitalu niti jednog gospodarskog subjekta s više od 0,5% s kojim Osnovna škola Ostrog, Kaštel Lukšić sklapa Ugovore u javnoj nabavi, te stoga ne postoje gospodarski subjekti s kojima Osnovna škola Ostrog kao javni naručitelj, ne smije sklapati Ugovor o javnoj nabavi.

II.

Sukladno zakonskoj obvezi ova obavijest se objavljuje na internetskim stranicama Naručitelja.

III.

U slučaju promjene okolnosti u odnosu na podatke iz točke 1. ove obavijesti Naručitelj će bez odgađanja obaviti izmjene.

KLASA:602-02/17-01/97

URBROJ: 2134/01-14-2-17-1

U Kaštel Lukšiću, 31. 5. 2017. godine

RAVNATELJICA:

Silvana Maganjić, prof.

21.09.2018. 08:51
21. rujna - Međunarodni dan mira
Diljem svijeta 21. rujna se obilježava Međunarodni dan mira. Rezolucijom UN-a iz 2001. godine 21. rujna određen je danom nenasilja i prekida neprijateljstava na globalnoj razini. Međunarodni dan mira utemeljila je Opća skupština UN još 1981. u cilju obilježavanja i jačanja ideala mira među svim narodima i državama, namijenivši za njegovo obilježavanje treći utorak u rujnu.

19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

21.09.2018. 13:32
Naručite online na Moj-Toner.com i osvojite Samsung Galaxy S8
Sada je pravo vrijeme za kupnju! Naručite putem moj-toner.com do 16. listopada 2018. i svaka Vaša kupnja ulazi u bubanj za izvlačenje Samsung Galaxy S8 pametnog telefona.

21.09.2018. 06:00
Predstavljen Samsung Galaxy A7 (2018) s trostrukom kamerom
Samsung je danas predstavio najnoviji dodatak A seriji, Galaxy A7, s trostrukom stražnjom kamerom, 6-inčnim Super AMOLED zaslonom te u četiri boje kućišta

21.09.2018. 06:00