ADIO, ŠKOLO!

Autor: Božena Ukić, 14. 6. 2017.

Završetak svake školske godine je najljepši dan svim učenicima. A ni učiteljima nije krivo. Dolazi vrijeme odmora, bezbrižnosti ,slobode…nastupaju dugi, sunčani dani bez obveza, kontrolnih, ispitivanja. Najveća dvojba bit će…koju vrstu sladoleda izabrati, na koju plažu otići…Šestaši su napisali nekoliko pjesmica kao pozdrav ljetu koje možete pročitati ovdje.

15.01.2018. 09:00
15. siječnja - Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Iako je Island još u prosincu 1991. priznao neovisnost Hrvatske, kao Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske slavi se 15. siječnja, jer je toga dana 1992. godine Hrvatsku i Sloveniju, nakon Vatikana, priznala većina europskih zemalja i zemlje EU. Prije 19 godina RH je uspostavila diplomatske odnose s Njemačkom, državom koja je odigrala bitnu ulogu u priznavanju Hrvatske u svijetu.

17.01.2018. 10:22
Webinar: Nicky Hockly - Going Mobile
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s HUPE i TESOL EVO ICT4ELT organizira webinar pod nazivom „Going mobile“. Webinar će se održati u utorak, 23. siječnja 2018. godine od 18 do 19 sati, a vodit će ga profesorica Nicky Hockly.

17.01.2018. 11:00
Što se krije u Marsovom ledu?
Nedavno otkriveni ledenjaci na Marsu možda kriju tajnu života. Kako pronaći njegove tragove?

17.01.2018. 10:30
Spiritualni nastavak na Theme Hospital u izradi
Novi razvojni tim Two Point Studios i SEGA najavili su novu igru koja je veoma slična klasiku koji je izašao prije malo više od 20 godina

17.01.2018. 07:00