ADIO, ŠKOLO!

Autor: Božena Ukić, 14. 6. 2017.

Završetak svake školske godine je najljepši dan svim učenicima. A ni učiteljima nije krivo. Dolazi vrijeme odmora, bezbrižnosti ,slobode…nastupaju dugi, sunčani dani bez obveza, kontrolnih, ispitivanja. Najveća dvojba bit će…koju vrstu sladoleda izabrati, na koju plažu otići…Šestaši su napisali nekoliko pjesmica kao pozdrav ljetu koje možete pročitati ovdje.

Vremenik

28.07.2017. 08:09
28. srpnja - Svjetski dan borbe protiv hepatitisa
Hepatitis je bolest koja ubija gotovo kao i AIDS s oko 1,4 milijuna smrti na godinu, objavila je u Ženevi Svjetska zdravstvena organizacija WHO u povodu Svjetskog dana borbe protiv hepatitisa koji se obilježava 28. srpnja.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

28.07.2017. 01:00
Gifstory (App dana)
App dana

22.07.2017. 20:37