ADIO, ŠKOLO!

Autor: Božena Ukić, 14. 6. 2017.

Završetak svake školske godine je najljepši dan svim učenicima. A ni učiteljima nije krivo. Dolazi vrijeme odmora, bezbrižnosti ,slobode…nastupaju dugi, sunčani dani bez obveza, kontrolnih, ispitivanja. Najveća dvojba bit će…koju vrstu sladoleda izabrati, na koju plažu otići…Šestaši su napisali nekoliko pjesmica kao pozdrav ljetu koje možete pročitati ovdje.

Okvirni vremenik - 2. polugodište

24.05.2018. 09:11
24. svibnja - Europski dan parkova
Obilježavanje Europskog dana parkova inicirano je od strane Federacije EUROPARC s ciljem podizanja svijesti o zaštićenim područjima i parkovima. Prvi je put obilježen 1999. godine kad je organiziran širok spektar aktivnosti u zaštićenim područjima, s naglaskom na važnost zaštite prirode.

24.05.2018. 11:45
Dodjela nagrada pobjedničkim scenarijima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
U subotu, 26. svibnja 2018. godine, u 11 sati u I. tehničkoj školi Tesla, održat će se svečana dodjela nagrada pobjednicima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“ . Pozivamo sve sudionike natjecanja, ali i sve zainteresirane za ovaj uspješan projekt da se pridruže i sudjeluju na svečanoj dodjeli nagrada koju će voditi glumac Bojan Navojec.

Predstavljen HTC-ov flagship U12+
HTC je predstavio svoj najnoviji flagship mobitel - U12+ koji se temelji na Snapdragonu 845, dvije pozadinske i prednje kamere i zaslonu koji podržava HDR10

Za gamere u pokretu - Acer Predator Helios 500
Acer je na ovogodišnjem Next@Acer događaju predstavio i jedan ultimativni prijenosnik za igrače - Predator Helios 500 sa Core i9+ procesorom