Odbojka

Autor: NIKOLA PJANIĆ, 25. 10. 2017.

NIJE VAŽAN BROJ, NEGO  VOLJA

Mnogi našu školu prepoznaju po Botaničkom vrtu, ali  je ona pravi rasadnik odbojkaša i odbojkašica koji nižu uspjehe u raznim natjecateljskim kategorijama.

Ali, to nije sve! Naš učitelj Bare zarazio je odbojkom i malobrojnu ekipu u Područnoj školi u Lećevici.

S učenicima je organizirao turnir – „Jedan na jedan“ na improviziranom  igralištu ispred škole. Ugodno s korisnim. Prvo je mjesto osvojio Slavko Bužančić, drugo Marko Bašić, a treće Marko Delić. Tko zna, možda se među njima kriju budući asovi.

1. mjesto Slavko

1. mjesto Slavko B.              2. mjesto Marko B.            3. mjesto marko D.