Odbojka

Autor: NIKOLA PJANIĆ, 25. 10. 2017.

NIJE VAŽAN BROJ, NEGO  VOLJA

Mnogi našu školu prepoznaju po Botaničkom vrtu, ali  je ona pravi rasadnik odbojkaša i odbojkašica koji nižu uspjehe u raznim natjecateljskim kategorijama.

Ali, to nije sve! Naš učitelj Bare zarazio je odbojkom i malobrojnu ekipu u Područnoj školi u Lećevici.

S učenicima je organizirao turnir – „Jedan na jedan“ na improviziranom  igralištu ispred škole. Ugodno s korisnim. Prvo je mjesto osvojio Slavko Bužančić, drugo Marko Bašić, a treće Marko Delić. Tko zna, možda se među njima kriju budući asovi.

1. mjesto Slavko

1. mjesto Slavko B.              2. mjesto Marko B.            3. mjesto marko D.

Okvirni vremenik - 2. polugodište

25.05.2018. 09:10
25. svibnja - Međunarodni dan nestale djece
Međunarodni dan nestale djece obilježava se od 1983. godine svakog 25. svibnja čime se odaje počast nestaloj i pronađenoj djeci ali i podiže senzibilitet građana po pitanju ovog fenomena.

24.05.2018. 11:45
Dodjela nagrada pobjedničkim scenarijima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
U subotu, 26. svibnja 2018. godine, u 11 sati u I. tehničkoj školi Tesla, održat će se svečana dodjela nagrada pobjednicima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“ . Pozivamo sve sudionike natjecanja, ali i sve zainteresirane za ovaj uspješan projekt da se pridruže i sudjeluju na svečanoj dodjeli nagrada koju će voditi glumac Bojan Navojec.

Transplantacija umjetnih sjećanja
Čini se da će u relativno bliskoj budućnosti putem transfera RNK biti moguće terapijski transplantirati ,,umjetnu memoriju" za ublažavanje simptoma demencije ili posttraumatskog stresnog poremećaja

White Shark Napoleon - Povoljan i jednostavan
Napoleon je povoljan miš osrednjeg senzora, pogodan za manje zahtjevne igrače sporijih igara