Odbojka

Autor: NIKOLA PJANIĆ, 25. 10. 2017.

NIJE VAŽAN BROJ, NEGO  VOLJA

Mnogi našu školu prepoznaju po Botaničkom vrtu, ali  je ona pravi rasadnik odbojkaša i odbojkašica koji nižu uspjehe u raznim natjecateljskim kategorijama.

Ali, to nije sve! Naš učitelj Bare zarazio je odbojkom i malobrojnu ekipu u Područnoj školi u Lećevici.

S učenicima je organizirao turnir – „Jedan na jedan“ na improviziranom  igralištu ispred škole. Ugodno s korisnim. Prvo je mjesto osvojio Slavko Bužančić, drugo Marko Bašić, a treće Marko Delić. Tko zna, možda se među njima kriju budući asovi.

1. mjesto Slavko

1. mjesto Slavko B.              2. mjesto Marko B.            3. mjesto marko D.

13.08.2018. 09:18
13. kolovoza - Međunarodni dan ljevaka
Međunarodni dan  ljevaka je dan kojim se diljem svijeta pokušava pobuditi svijest o prednostima i nedostacima te osobine. Britanski Klub ljevaka je 13. kolovoza 1992. po prvi puta organizirao obilježavanje Međunarodnog dana ljevaka.

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

18.08.2018. 00:53
Skype Preview za Android dobio mogućnost snimanja poziva
Skype Preview za Android dobio je nove mogućnosti - snimanje telefonskih poziva te slanje i primanje SMS poruka

18.08.2018. 00:47