Djeca Kaštela za djecu Kistanja

Autor: Božena Ukić, 27. 10. 2017.

Gradsko društvo Crvenog križa Kaštela i ove godine organiziralo je tradicionalnu humanitarnu  akciju "Djeca Kaštela za djecu Kistanja", koja se održava u sklopu akcije "Solidarnost na djelu 2017.g. - ne dvoji za drugog izdvoji".

Akcija je započela porošli tjedan, a završava 3. studenog 2017.g. U akciji se prikupljaju prehrambeni i higijenski artikli.
Kao i prethodnih godina, akcijom "Djeca Kaštela za djecu Kistanja" kaštelansko društvo Crvenog križa želi u predblagdansko vrijeme darovati djecu i njihove obitelji osnovnim namirnicama potrebnim za život.

U akciju su uključena i djeca naše škole koja svakodnevno donose potrepštine.

13.08.2018. 09:18
13. kolovoza - Međunarodni dan ljevaka
Međunarodni dan  ljevaka je dan kojim se diljem svijeta pokušava pobuditi svijest o prednostima i nedostacima te osobine. Britanski Klub ljevaka je 13. kolovoza 1992. po prvi puta organizirao obilježavanje Međunarodnog dana ljevaka.

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

18.08.2018. 00:53
Skype Preview za Android dobio mogućnost snimanja poziva
Skype Preview za Android dobio je nove mogućnosti - snimanje telefonskih poziva te slanje i primanje SMS poruka

18.08.2018. 00:47