Djeca Kaštela za djecu Kistanja

Autor: Božena Ukić, 27. 10. 2017.

Gradsko društvo Crvenog križa Kaštela i ove godine organiziralo je tradicionalnu humanitarnu  akciju "Djeca Kaštela za djecu Kistanja", koja se održava u sklopu akcije "Solidarnost na djelu 2017.g. - ne dvoji za drugog izdvoji".

Akcija je započela porošli tjedan, a završava 3. studenog 2017.g. U akciji se prikupljaju prehrambeni i higijenski artikli.
Kao i prethodnih godina, akcijom "Djeca Kaštela za djecu Kistanja" kaštelansko društvo Crvenog križa želi u predblagdansko vrijeme darovati djecu i njihove obitelji osnovnim namirnicama potrebnim za život.

U akciju su uključena i djeca naše škole koja svakodnevno donose potrepštine.

Okvirni vremenik - 2. polugodište

21.02.2018. 09:00
21. veljače - Međunarodni dan materinjeg jezika
Materinji ili materinski jezik je termin kojim označavamo prvi jezik koji neka osoba nauči u svojoj obitelji. Stručnjaci tvrde da je znanje materinskog jezika vrlo važno pri formiranju mišljenja, a istraživanja pokazuju da osoba koja nije svladala svoj materinski jezik ima problema s učenjem ne samo drugih jezika već i s učenjem uopće.

13.02.2018. 16:47
Potpredsjednik Europske komisije posjetio OŠ Izidora Kršnjavoga
Potpredsjednik Europske komisije, Andrus Ansip koji danas boravi u službenom posjetu Republici Hrvatskoj, obišao je zajedno s predsjednicom Republike Hrvatske, Kolindom Grabar-Kitarović te ravnateljem CARNET-a, Goranom Kezunovićem zagrebačku Osnovnu školu Izidora Kršnjavoga, jednu od 151 škole koja je uključena u provedbu pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

Lenovo ThinkPad Yoga 370 - Fleksibilni profesionalac
Lenovo u svojoj ponudi poslovnih konvertibilnih prijenosnika ima nekoliko modela ThinkPada Yoga. Mi smo imali prilike isprobati model Yoga 370, koji pripada srednjem segmentu Lenovove ponude

22.02.2018. 07:00
Apple će nabavljati materijale za baterije direktno od izvora