Djeca Kaštela za djecu Kistanja

Autor: Božena Ukić, 27. 10. 2017.

Gradsko društvo Crvenog križa Kaštela i ove godine organiziralo je tradicionalnu humanitarnu  akciju "Djeca Kaštela za djecu Kistanja", koja se održava u sklopu akcije "Solidarnost na djelu 2017.g. - ne dvoji za drugog izdvoji".

Akcija je započela porošli tjedan, a završava 3. studenog 2017.g. U akciji se prikupljaju prehrambeni i higijenski artikli.
Kao i prethodnih godina, akcijom "Djeca Kaštela za djecu Kistanja" kaštelansko društvo Crvenog križa želi u predblagdansko vrijeme darovati djecu i njihove obitelji osnovnim namirnicama potrebnim za život.

U akciju su uključena i djeca naše škole koja svakodnevno donose potrepštine.

18.10.2018. 08:50
18. listopada - Europski dan suzbijanja trgovanja ljudima
Trgovina ljudima je ropstvo modernog doba čije su žrtve najčešće žene i djeca koji se seksualno iskorištavaju i tjeraju na prisilni rad. Procjenjuje se da u Europi godišnje nekoliko stotina tisuća ljudi postanu žrtvama trgovine ljudima.

24.09.2018. 14:45
Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.

21.10.2018. 18:17
Hrvatska zadovoljila uvjete za ulazak u CERN
Ministrica znanosti i obrazovanja Blaženka Divjak potvrdila je da je Hrvatska ispunila sve uvjete kako bi od sljedeće godine mogla biti pridruženi član Europskog laboratorija za fiziku čestica

21.10.2018. 13:00