Izložba učeničkih radova

Autor: Božena Ukić, 16. 11. 2017.

Nikad nećemo zaboraviti Vukovar

NIKADA NEĆEMO ZABORAVITI VUKOVAR!

U povodu 26. obljetnice pada Vukovara u školskom je atriju postavljena izložba likovnih i literarnih radova te fotografija o stradanju u tim teškim danima.

Nadahnuće za svoje radove učenici su pronašli u prepoznatljivim simbolima ovoga grada- golubici, raspelu, vodotornju, njegovim ljudima, patnji, bolu…u herojskom gradu koji je toliko propatio u ime Hrvatske.

To je sjećanje na veliko stradanje, ali i divnu pobjedu hrvatskog naroda nad onima koji nisu znali cijeniti ljudsku slobodu, pravednost i istinu.

Literarne radove možete pročitati OVDJE.

Fotografije: Petar Soldo i Krsto Avramović, VII.a

13.08.2018. 09:18
13. kolovoza - Međunarodni dan ljevaka
Međunarodni dan  ljevaka je dan kojim se diljem svijeta pokušava pobuditi svijest o prednostima i nedostacima te osobine. Britanski Klub ljevaka je 13. kolovoza 1992. po prvi puta organizirao obilježavanje Međunarodnog dana ljevaka.

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

18.08.2018. 00:53
Skype Preview za Android dobio mogućnost snimanja poziva
Skype Preview za Android dobio je nove mogućnosti - snimanje telefonskih poziva te slanje i primanje SMS poruka

18.08.2018. 00:47