DAN SJEĆANJA NA VUKOVARSKU ŽRTVU

Autor: NIKOLA PJANIĆ, 17. 11. 2017.

Obilježen je dan sjećanja na stradanje i kalvariju grada heroja, Vukovara. Po tradiciji, učenici su sa svojim učiteljima pošli na mjesto gdje svake godine odaju počast i poštovanje svim žrtvama koje su pale u obrani svoga grada. Za razliku od prethodnih godina kada su kupovali i donosili svoje lampione, ovaj put je odlučeno  da prilože simboličan novčani iznos kojim će se pomoći  na prikladan način.

Kratki program izveli su učenici sedmog razreda čitajući ulomke iz nedavno promovirane knjige „Vukovar", a učenica Barbara Mateljan je pročitala svoj nadahnuti tekst „ Bila sam u Vukovaru.“

Fotografije: Mihael Matas i Jerko Boduljak, 7.b

13.08.2018. 09:18
13. kolovoza - Međunarodni dan ljevaka
Međunarodni dan  ljevaka je dan kojim se diljem svijeta pokušava pobuditi svijest o prednostima i nedostacima te osobine. Britanski Klub ljevaka je 13. kolovoza 1992. po prvi puta organizirao obilježavanje Međunarodnog dana ljevaka.

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

18.08.2018. 00:53
Skype Preview za Android dobio mogućnost snimanja poziva
Skype Preview za Android dobio je nove mogućnosti - snimanje telefonskih poziva te slanje i primanje SMS poruka

18.08.2018. 00:47