Odbojka

Autor: Nebojša Omašić, 23. 2. 2018.

OSTROŽICE USRIDU!!!

U Sinju je 23. veljače u OŠ Marka Marulića  odigrano Zonsko prvenstvo za odbojkašice sedmih i osmih razreda na kojem su nastupile tri najjače skolske ekipe naše zone:
OŠ Marka Marulića Sinj
OŠ Majstora Radovana Trogir
OŠ Ostrog Kastel Lukšić

U prvom susretu sastali su se OŠ Ostrog Kaštel Lukšić i OŠ Majstora Radovana Trogir. Trogirke koje vodi Emil Kursan hrabro su sa borile i pružile solidan otpor, ali Ostrožice su ovaj put odlučilele ići do kraja pobijedile od 2:0 i tako stekle pravo igranja s OŠ Marka Marulića iz Sinja. U prvom setu rapsodija i Sinj ostaje na 7 poena, ali kako smo i predviđali budi se alkarski nagon te Sinjanke u drugom setu imaju 17:17. Priča tu staje jer kapetanica Ostrožica Marina Rodin hladnokrvno privodi set i utakmicu kraju, pa je slavlje Ostrožica neizmjerno. Drugom pobjedom osigurano je 1.mjesto i plasman na županijsko prvenstvo koje će se održati sljedećega petka u Splitu, u dvorani Poljudski bazeni. Opet su časno i posteno ginile:
Nina StrizeMarta KačanićMarija Vukorepa Crna, Marija Vukorepa Bijela, Dora Jurić, Martina Raca, Anđela CikojevićAnita Rogulj, Marina Rodin, Leonarda VukadinMaja Visic, Matea Vranjes i Ana Ergović!
Čestitamo svima:Ostrožicama, sudcu Ivan Jukiću, odličnoj publici i organizatoru  Ivici Zorici!

Nebojša Omašić