Dan srednjih škola Splitsko dalmatinske županije

Autor: Božena Ukić, 7. 5. 2018.

Dan srednjih škola Splitsko dalmatinske županije 2018. godine

I ove godine grad Split organizira manifestacij čiji je glavni cilj na jednom mjestu dati sve korisne informacije na temelju kojih će učenici biti u mogućnosti donijeti kvalitetnu odluku o nastavku svog obrazovanja.

Ovaj projekt organizira Splitsko dalmatinska županija – Upravni odjel za prosvjetu, kulturu, tehničku kulturu i sport u suradnji s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje – Područnim uredom Split, te Hrvatskom gospodarskom komorom i Obrtničkom komorom Splitsko dalmatinske županije.

Dan srednjih škola Splitsko-dalmatinske županije održat će se u subotu, 12. svibnja 2018. godine od 10:00 sati do 15:00 sati gdje će se na jednom mjestu predstaviti sve srednje škole, na prostoru Kazališnog trga – Trga Gaje Bulata, odnosno na platou ispred zgrade Hrvatskog narodnog kazališta u Splitu.
Slikovni rezultat za predstavljanje srednjih Å¡kola split 2018
www.dalmacijadanas.hr/splitsko-dalmatinska-zupanija-organizira-dan-srednjih-skola-splitsko-dalmatinske-zupanije-2018-godine © dalmacijadanas.hr