Izlet petih razreda

Autor: Božena Ukić, 7. 6. 2018.

IZLET NA BRAČ

Petaši su u petak,1. lipnja   krenuli  na izlet. Autobusom su se odvezli do Splita i vrijeme do polaska trajekta ubili šetnjicom po Rivi. A onda - put Brača, do Sutivana, u Park prirode. Razgledanje zoološkog vrta, slikavanje i sve što ide uz to. Ručali su…a onda su počele gladijatorske igre: alka na žičari, potezanje konopa, utrka u vrećama. Žrtava nije bilo, osim pokojeg žulja i preplanulih ramena i noseva. Nakon zabave i veselja dovezli su se do Supetra. Slobodno vrijeme su iskoristili da stuku kune na sladoled, suvenire i ostale sitnice potrebne za život  prosječnog petaša. Bilo  je vruće i sparno, ali se isplatilo. Došli su doma veseli i jedva su čekali ispričati roditeljima svoje doživljaje.  : )

ANA SUČIĆ 5.C