UPISI PRVAŠA

Autor: Božena Ukić, 8. 2. 2019.

OSNOVNA ŠKOLA OSTROG - KAŠTEL LUKŠIĆ

UPISI

djece u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2019./2020.

u osnovne škole Splitsko-dalmatinske županije

Školski obveznici za prijavu u prvi razred osnovne škole u školskoj godini 2019./2020. na području Splitsko-dalmatinske županije su:

• djeca rođena od 1.travnja 2012. do 31. ožujka 2013.
  • djeca rođena od 1. travnja 2013. godine do 31. prosinca 2013. za koju roditelji, odnosno staratelji žele ostvariti pravo na prijevremeni upis u prvi razred osnovne škole
  • djeca kojima je za šk. god. 2018./19. rješenjem Ureda odgođen upis u prvi razred osnovne škole
  • djeca koja trebaju privremeno oslobađanje od upisa u prvi razred osnovne škole

Prijava djece dorasle za upis u prvi razred osnovne škole u šk. godini 2019./2020. provodit će se u razdoblju od 8. do 18. veljače sukladno Mreži škola, elektronskim putem ispunjavanjem Prijave za predupis objavljene na :

PRIJAVA

Za prijevremeni upis roditelj osim prijave on line podnosi i zahtjev ( obrazac 6 ) Uredu državne uprave , Ispostava Kaštela, Braće Radića 1, a za  privremeno oslobađanje uz zahtjev ( obrazac 6 ). Uredu prilaže i medicinsku dokumentaciju.

Ako se dijete želi iz opravdanog razloga upisati u školu kojoj ne pripada prema upisnom području u postupku prijave, prijavljuje obje škole s naznakom željene škole. Provjeru spremnosti obavlja u matičnoj školi, nakon čega se javlja željenoj školi radi dogovora.

Roditelj odnosno staratelj obvezno se treba javiti u školu u vremenu od 1. do 8. ožujka radi dogovora o terminu utvrđivanja psihofižičke spremnosti za školu.

PETAK (1.3.), UTORAK (2.3.), SRIJEDA (6.3.)--> JUTRO OD 9 DO 12 SATI

PONEDJELJAK (4.3.), ČETVRTAK (7.3.), PETAK (8.3.) --> POSLIJEPODNE OD 15 DO 19 SATI

Tom prilikom donijeti :

• OIB djeteta ,
  • preslik domovnice,
  • preslik rodnog lista

Napomena :  datum izdavanja domovnice i rodnog lista nije bitan

11.11.2019. 10:47
11. studenoga - Dan hrvatskih knjižnica
Dan hrvatskih knjižnica obilježava se u spomen na dan kada je 1960. godine Hrvatski sabor donio prvi hrvatski zakon o knjižnicama, čime su se stekli preduvjeti za sustavan razvoj hrvatskih knjižnica i nacionalne knjižničarske mreže.

12.11.2019. 11:02
Postovani korisnici, U cetvrtak, 14.11.2019. u vremenu od 07:00 do 08:00 sati, CARNET NOC ce izvoditi programsku nadogradnju mrezne opreme uslijed cega ce doci do prekida mrezne povezanosti ustanova clanica ... The post INFO Najava prekida mrezne povezanosti na podrucju Viroviticko-podravske zupanija, 14.11.2019. appeared first on CARNET .

Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa savitljivim ekranom
Ovo je prvi mobitel sa savitljivim ekranom koji djeluje smisleno, no visoka cijena i dalje ga čini prvenstveno statusnim, a ne praktičnim uređajem

18.11.2019. 18:00
Micron predstavio terabajtnu microSDXC karticu za profesionalne uređaje
Micron je pustio u prodaju 1 TB memorijsku karticu (microSDXC) koja je namijenjena pohranjivanju video zapisa snimljenog pomoću profesionalnih uređaja za video nadzor

18.11.2019. 18:00
Xiaomi radi na vlastitom RAZR telefonu?
Motorola je nedavno predstavila moderniju inačicu mobitela Razr, sa savitljivim zaslonom, a čini se kako jedan takav namjerava izraditi i Xiaomi