UPISI PRVAŠA

Autor: Božena Ukić, 8. 2. 2019.

OSNOVNA ŠKOLA OSTROG - KAŠTEL LUKŠIĆ

UPISI

djece u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2019./2020.

u osnovne škole Splitsko-dalmatinske županije

Školski obveznici za prijavu u prvi razred osnovne škole u školskoj godini 2019./2020. na području Splitsko-dalmatinske županije su:

• djeca rođena od 1.travnja 2012. do 31. ožujka 2013.
  • djeca rođena od 1. travnja 2013. godine do 31. prosinca 2013. za koju roditelji, odnosno staratelji žele ostvariti pravo na prijevremeni upis u prvi razred osnovne škole
  • djeca kojima je za šk. god. 2018./19. rješenjem Ureda odgođen upis u prvi razred osnovne škole
  • djeca koja trebaju privremeno oslobađanje od upisa u prvi razred osnovne škole

Prijava djece dorasle za upis u prvi razred osnovne škole u šk. godini 2019./2020. provodit će se u razdoblju od 8. do 18. veljače sukladno Mreži škola, elektronskim putem ispunjavanjem Prijave za predupis objavljene na :

PRIJAVA

Za prijevremeni upis roditelj osim prijave on line podnosi i zahtjev ( obrazac 6 ) Uredu državne uprave , Ispostava Kaštela, Braće Radića 1, a za  privremeno oslobađanje uz zahtjev ( obrazac 6 ). Uredu prilaže i medicinsku dokumentaciju.

Ako se dijete želi iz opravdanog razloga upisati u školu kojoj ne pripada prema upisnom području u postupku prijave, prijavljuje obje škole s naznakom željene škole. Provjeru spremnosti obavlja u matičnoj školi, nakon čega se javlja željenoj školi radi dogovora.

Roditelj odnosno staratelj obvezno se treba javiti u školu u vremenu od 1. do 8. ožujka radi dogovora o terminu utvrđivanja psihofižičke spremnosti za školu.

PETAK (1.3.), UTORAK (2.3.), SRIJEDA (6.3.)--> JUTRO OD 9 DO 12 SATI

PONEDJELJAK (4.3.), ČETVRTAK (7.3.), PETAK (8.3.) --> POSLIJEPODNE OD 15 DO 19 SATI

Tom prilikom donijeti :

• OIB djeteta ,
  • preslik domovnice,
  • preslik rodnog lista

Napomena :  datum izdavanja domovnice i rodnog lista nije bitan

19.08.2019. 13:21
19. kolovoza - Svjetski humanitarni dan
I ove godine međunarodna zajednica obilježava Svjetski humanitarni dan. Posvećen je humanitarnim radnicima koji spašavaju žrtve ratova i prirodnih katastrofa i treba nas podsjetiti da se u mnogim zemljama i dalje provode humanitarne operacije kako bi se što prije osigurala neophodna pomoć ugroženima.

23.07.2019. 18:02
INFO Uspostava mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019.
Postovani korisnici, Danas, 23.07.2019. oko 15:42 sati, ponovno je uspostavljena mrezna povezanost CARNET cvorista u Slavonskom Brodu. Prema informacijama koje je CARNET NOC dobio od pruzatelja usluge Odasiljaci i veze ... The post INFO Uspostava mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019. appeared first on CARNET .

25.08.2019. 15:00
Oppo Reno 2F s četverostrukom kamerom
Zahvaljujući stranici 91mobiles poznate su značajke Reno 2F modela, početnog člana Reno 2 serije pametnih telefona kineske tvrtke Oppo, spominje se Helio P70 čip te četverostruka stražnja kamera

25.08.2019. 07:00