Zonsko prvenstvo u odbojci

Autor: Božena Ukić, 7. 3. 2019.

OSTROŽICE opet prve – tko zna po koji put!!!

U Solinu, u OŠ Kraljice Jelene je održano zonsko prvenstvo u odbojci za ucenice sedmih i osmih razreda. Nastupila su četiri prvaka svojih gradova i to:

-OŠ Vjekoslava Paraća iz Solina
-OŠ Marka Marulića iz Sinja
-OŠ Majstora Radovana iz Trogira
-OŠ Ostrog iz Kaštel Lukšića

Kuglice koje je izvukao Ivica Zorica spojile su u prvom polufinalu Lušićanke i Sinjanke, a u drugom Solinke i Trogirke.
Kao i uvijek, između  Ostrožica iz Lukšića i vatrenih Sinjanki bilo je velike borbe pa konačni rezultat od 2:0 za Lukšić nije predstavijao  pravu sliku na terenu...bilo je opako. U drugom polufinalu Trogirke se nisu pošteno ni zagrijale, prišle Solinke ka plitak potok i ušle u finale. Sličan scenarij se ponavlja, ali u korist Lukšića koji s laganih 2:0 po tko zna koji put zaredom osvaja zonsko i plasira se na županijsko prvenstvo koje će se održati u utorak 12.ožujka u 9 h u Kaštel Starome. U ovom uspjehu sudjelovale su:
Antea KapitanovićLana BarbicPetra MartinovićAna SkorupKatarina Kero, Ana Mateljan, Dora Jurić, Martina Raca, Ana Ergović, Leonarda VukadinMaja Visic i Anita Rogulj.

19.08.2019. 13:21
19. kolovoza - Svjetski humanitarni dan
I ove godine međunarodna zajednica obilježava Svjetski humanitarni dan. Posvećen je humanitarnim radnicima koji spašavaju žrtve ratova i prirodnih katastrofa i treba nas podsjetiti da se u mnogim zemljama i dalje provode humanitarne operacije kako bi se što prije osigurala neophodna pomoć ugroženima.

23.07.2019. 18:02
INFO Uspostava mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019.
Postovani korisnici, Danas, 23.07.2019. oko 15:42 sati, ponovno je uspostavljena mrezna povezanost CARNET cvorista u Slavonskom Brodu. Prema informacijama koje je CARNET NOC dobio od pruzatelja usluge Odasiljaci i veze ... The post INFO Uspostava mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019. appeared first on CARNET .

25.08.2019. 15:00
Oppo Reno 2F s četverostrukom kamerom
Zahvaljujući stranici 91mobiles poznate su značajke Reno 2F modela, početnog člana Reno 2 serije pametnih telefona kineske tvrtke Oppo, spominje se Helio P70 čip te četverostruka stražnja kamera

25.08.2019. 07:00