Županijsko prvenstvo u odbojci

Autor: Božena Ukić, 14. 3. 2019.

OSTROŽICE I OSTROŽIĆI ZA PRIMJER - PONOVNO PRVACI!!!

U Kaštel Starom u odličnoj organizaciji županijske povjerenice Mirjane Milić održano je Županijsko prvenstvo u odbojci za sedme i osme razrede na kojem je nastupilo osam ekipa u obje konkurencije tj .po četiri zonska prvaka.

Za naše Ostrožice  nastupile su: Ana Mateljan, Antea Kapitanović, Katarina Kero, Petra Martinović, Lana Barbic, Martina Raca, Leonarda Vukadin, Ana Ergović, Maja Visic, Ana Skorup, Dora Jurić i Anita Rogulj, a sve pod vodstvom Nebojše Omašića Bare.

U polufinalu supobijedile Mertojak s 2:0, pa istim rezultatom i Makarsku u finalu prikazujući puno više od obične školske odbojke.

Ostrožići su na sličan način postali županijski prvaci i to dobivši također Mertojak s 2:0 u polufinalu i identično Mejaše u finalu.

Za Ostrožiće su nastupili: Darijan Grgić, Marko Jureta, Vito Milanović, Ivano Bošković, Vinko Šapina, Antonio Džaja, Niko Romić, Ivo Mustapić, Ivan Omašić i Manuel Šutić s voditeljem Markom Matasom. Utjeha za drugoplasirane Makarsku i Mejaše je da su i oni u ovom novom formatu natjecanja ostvarili plasman na državno prvenstvo u Poreču od 25-28.03. Bravo za publiku, navijače, roditelje, suce!!!

19.08.2019. 13:21
19. kolovoza - Svjetski humanitarni dan
I ove godine međunarodna zajednica obilježava Svjetski humanitarni dan. Posvećen je humanitarnim radnicima koji spašavaju žrtve ratova i prirodnih katastrofa i treba nas podsjetiti da se u mnogim zemljama i dalje provode humanitarne operacije kako bi se što prije osigurala neophodna pomoć ugroženima.

23.07.2019. 18:02
INFO Uspostava mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019.
Postovani korisnici, Danas, 23.07.2019. oko 15:42 sati, ponovno je uspostavljena mrezna povezanost CARNET cvorista u Slavonskom Brodu. Prema informacijama koje je CARNET NOC dobio od pruzatelja usluge Odasiljaci i veze ... The post INFO Uspostava mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019. appeared first on CARNET .

25.08.2019. 15:00
Oppo Reno 2F s četverostrukom kamerom
Zahvaljujući stranici 91mobiles poznate su značajke Reno 2F modela, početnog člana Reno 2 serije pametnih telefona kineske tvrtke Oppo, spominje se Helio P70 čip te četverostruka stražnja kamera

25.08.2019. 07:00