Projekt "U glazbenu"

Autor: Božena Ukić, 5. 4. 2019.

U srijedu 3.4. u jutarnjoj smjeni učionica glazbene kulture pretvorila se u improviziranu koncertnu dvoranu.

U sklopu projekta "U Glazbenu" profesori glazbene škole "Josip Hatze" iz Splita su upriličili predstavu "Šuma Striborova" za mlađe razrede. Nakon glazbom obogaćene priče, učenici su mogli iskušati sviranje na predstavljenim glazbalima. Bilo nam je prekrasno i pozivamo ih i sljedeće godine!!!

19.08.2019. 13:21
19. kolovoza - Svjetski humanitarni dan
I ove godine međunarodna zajednica obilježava Svjetski humanitarni dan. Posvećen je humanitarnim radnicima koji spašavaju žrtve ratova i prirodnih katastrofa i treba nas podsjetiti da se u mnogim zemljama i dalje provode humanitarne operacije kako bi se što prije osigurala neophodna pomoć ugroženima.

23.07.2019. 18:02
INFO Uspostava mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019.
Postovani korisnici, Danas, 23.07.2019. oko 15:42 sati, ponovno je uspostavljena mrezna povezanost CARNET cvorista u Slavonskom Brodu. Prema informacijama koje je CARNET NOC dobio od pruzatelja usluge Odasiljaci i veze ... The post INFO Uspostava mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019. appeared first on CARNET .

25.08.2019. 15:00
Oppo Reno 2F s četverostrukom kamerom
Zahvaljujući stranici 91mobiles poznate su značajke Reno 2F modela, početnog člana Reno 2 serije pametnih telefona kineske tvrtke Oppo, spominje se Helio P70 čip te četverostruka stražnja kamera

25.08.2019. 07:00