Raspored vožnje

Autor: Božena Ukić, 10. 9. 2019.

Prijepodnevna smjena:

Polazak u školu: 7:25 sati

-Gospa od Dračina

-Tommy

-Put groblja

Polazak od škole : 11:40 sati (iza 4. sata)

13: 20 sati (iza 6. sata)

Poslijepodnevna smjena:

Polazak u školu: 13:25 sati

-Gospa od Dračina

-Tommy

-Put groblja

Polazak od škole: 17:40 sati (iza 4. sata)

19:20 sati (iza 6. sata)

Srdačan pozdrav,

OŠ OSTROG

20.11.2020. 08:47
20. studenoga - Međunarodni dan djeteta
Međunarodni dan djeteta obilježava se 20. studenoga s ciljem boljeg razumijevanja, prihvaćanja i dobrobiti sve djece. Generalna skupština UN-a je 20. studenoga 1959. godine usvojila "Deklaraciju o pravima djeteta", a 1989. godine "Konvenciju o pravima djeteta". Od 20. studenoga 1989. godine u cijelome se svijetu obilježava Međunarodni dan djeteta, koji je potaknula Organizacija Ujedinjenih naroda i njezine specijalizirane ustanove.

27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .