Najavljeni štrajk za 11.10.

Autor: Administrator , 10. 10. 2019.

Učitelji i ostali zaposlenici osnovne škole Ostrog najavili su štrajk i za petak, 11.10.

Nastava se neće organizirati po rasporedu, već će biti organiziran primjeren odgojno-obrazovni rad s djecom.

Osoba za kontakt za pružanje informacija vezanih uz štrajk je ravnateljica Silvana Maganjić.

10.12.2019. 08:56
10. prosinca - Dan ljudskih prava
Dan ljudskih prava obilježava se 10. prosinca, na dan kada je 1948. godine potpisana Univerzalna deklaracija o ljudskim pravima i po prvi puta u povijesti čovječanstva priznato pravo svih ljudi na “život, slobodu i sigurnost - bez ikakvih razlika”.

09.12.2019. 09:34
CARNET sudjelovao u NATO vježbi “Cyber Coalition 2019”
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET aktivno je sudjelovala u dvanaestoj po redu NATO vježbi zaštite NATO i nacionalnih računalnih sustava pod nazivom “Cyber Coalition 2019”. Vježba, između ostaloga, ... The post CARNET sudjelovao u NATO vježbi “Cyber Coalition 2019” appeared first on CARNET .

Gigabyte Aorus RX 5700 XT - Debela i fino rashlađena
Nakon modela Gaming, Gigabyte je korisnicima odlučio ponuditi još jednu jaču izvedbu Radeona RX 5700 XT u sklopu svoje podmarke Aorus. Usprkos izostanku sufiksa OC u imenu, ova varijanta korisnicima nudi značajan tvornički overklok

The Surge 2 - Roboti na ulicama Jericha
Jednostavnim poboljšanjima i suptilnim proširenjima, Deck13 napravio je izniman posao te nam ponudio još jednu brutalnu dozu borbe koja ne prašta, u svijetu koji briše granice između ljudi i robota