I njima je Uskrs

Autor: Božena Ukić, 29. 3. 2020.

Unatoč situaciji vezanoj za koronavirus, tradicionalna humanitarna akcija pod nazivom “I
njima je Uskrs” i ove godine će se provesti na području Kaštela u razdoblju od 30.ožujka do
9.travnja.

Umjesto u školama i vrtićima, akcija će se ove godine organizirati u sedam trgovina Ribole u kojima će se pored blagajni postaviti košare i kolica u koje možete staviti donaciju.
Cilj akcije, koju organizira Udruga sveti Jeronim, jest prikupiti osnovne kućanske i higijenske potrepštine za osobe u Prihvatilištu za beskućnike u Kaštel Gomilici te za socijalno ugrožene obitelji s područja Kaštela.

Priloženi dokumenti:
I_njima_je_Uskrs.pdf (405.18 KB)

22.10.2020. 08:24
22. listopada - Međunarodni dan svjesnosti o mucanju
Međunarodni dan svjesnosti o mucanju (International Stuttering Awareness Day – ISAD) u svijetu se obilježava od 1998., a kod nas od 2000. godine u organizaciji Hrvatske udruge za pomoć osobama koje mucaju "Hinko Freund" sa željom da se informiranjem javnosti doprinese kvaliteti života osoba koje mucaju. Zajednički ga obilježavaju osobe koji mucaju i njihove obitelji te stručnjaci, logopedi i drugi - nastavnici, istraživači i kliničari, koji se bave mucanjem.

23.10.2020. 20:00
Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike CUC 2020 otvorene su u petak, 23. listopada u 20 sati i traju do 2. studenoga u 12 sati. Prijaviti se možete putem ... The post Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike appeared first on CARNET .