Besplatno savjetovanje roditelja

Autor: Božena Ukić, 8. 4. 2020.

Zbog trenutne situacije uzrokovane pandemijom virusa COVID-19 Centar za rehabilitaciju Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta u Zagrebu nudi roditeljima besplatno savjetovanje putem telefona vezano uz različita područja razvoja djeteta.

Priloženi dokumenti:
Centar_ERF.docx (34.52 KB)
Centar_letak.pdf (167.72 KB)
Centar_ERF.pdf (80.75 KB)

22.10.2020. 08:24
22. listopada - Međunarodni dan svjesnosti o mucanju
Međunarodni dan svjesnosti o mucanju (International Stuttering Awareness Day – ISAD) u svijetu se obilježava od 1998., a kod nas od 2000. godine u organizaciji Hrvatske udruge za pomoć osobama koje mucaju "Hinko Freund" sa željom da se informiranjem javnosti doprinese kvaliteti života osoba koje mucaju. Zajednički ga obilježavaju osobe koji mucaju i njihove obitelji te stručnjaci, logopedi i drugi - nastavnici, istraživači i kliničari, koji se bave mucanjem.

23.10.2020. 20:00
Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike CUC 2020 otvorene su u petak, 23. listopada u 20 sati i traju do 2. studenoga u 12 sati. Prijaviti se možete putem ... The post Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike appeared first on CARNET .