Autor: Administrator , 2. 5. 2020.

Poštovani roditelji učenika od 1. do 4. razreda.,
nastavno na prethodnu obavijest o iznimnoj mogućnosti organiziranja nastave za učenika od 1. do 4. razreda, a koji ispunjavaju odgovarajuće uvjete (navedene u prethodnoj obavijesti), objavljujemo ovdje pisanu izjavu koju trebaju potpisati roditelji učenika koji žele da im dijete nastavu pohađa u školi.
Roditelji čije dijete ispunjava propisane uvjete i koji su se odlučili da njihovo dijete od 11. svibnja pohađa nastavu u školi, dužni su potpisanu izjavu predati

NAJKASNIJE DO ČETVRTKA 7. SVIBNJA 2020. GODINE DO 12.00 SATI.

Potpisanu izjavu moguće je dostaviti na dva načina:
- Osobno donijeti ispisanu i potpisanu izjavu u Matičnu školu u vremenu od 8.00 do 12.00 sati
- Ispisati i potpisati izjavu te ju skenirati ili fotografirati i poslati na e-mail
Samo potpisane izjave koje su predane u navedenom roku smatrat će se
valjanom prijavom za nastavu od 11. svibnja u školi.

Priloženi dokumenti:
Izjava_roditelja.docx (17.50 KB)

22.10.2020. 08:24
22. listopada - Međunarodni dan svjesnosti o mucanju
Međunarodni dan svjesnosti o mucanju (International Stuttering Awareness Day – ISAD) u svijetu se obilježava od 1998., a kod nas od 2000. godine u organizaciji Hrvatske udruge za pomoć osobama koje mucaju "Hinko Freund" sa željom da se informiranjem javnosti doprinese kvaliteti života osoba koje mucaju. Zajednički ga obilježavaju osobe koji mucaju i njihove obitelji te stručnjaci, logopedi i drugi - nastavnici, istraživači i kliničari, koji se bave mucanjem.

23.10.2020. 20:00
Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike CUC 2020 otvorene su u petak, 23. listopada u 20 sati i traju do 2. studenoga u 12 sati. Prijaviti se možete putem ... The post Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike appeared first on CARNET .