OBAVIJEST O POČETKU ŠKOLSKE GODINE 2020./2021.

Rad knjižnice

Autor: JOZO LOVRIĆ, 15. 5. 2020.

Od ponedjeljka (18.svibnja) knjižnica radi za korisnike od 8 - 12h.

Prema epidemiološkim uputama rad će biti organiziran na slijedeći način:

• prvi tjedan je predviđen isključivo za povrat knjiga (knjige će se odlagati u kutije koje će biti na ulazu u knjižnicu)

- prilikom povrata nije potrebno na knjige pisati ime i prezime i slično

- zakasnina se neće obračunavati za niti jednu knjigu

Od ponedjeljka, 25.svibnja bit će moguća i posudba knjiga (uz poštivanje epidemioloških mjera).

22.10.2020. 08:24
22. listopada - Međunarodni dan svjesnosti o mucanju
Međunarodni dan svjesnosti o mucanju (International Stuttering Awareness Day – ISAD) u svijetu se obilježava od 1998., a kod nas od 2000. godine u organizaciji Hrvatske udruge za pomoć osobama koje mucaju "Hinko Freund" sa željom da se informiranjem javnosti doprinese kvaliteti života osoba koje mucaju. Zajednički ga obilježavaju osobe koji mucaju i njihove obitelji te stručnjaci, logopedi i drugi - nastavnici, istraživači i kliničari, koji se bave mucanjem.

23.10.2020. 20:00
Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike CUC 2020 otvorene su u petak, 23. listopada u 20 sati i traju do 2. studenoga u 12 sati. Prijaviti se možete putem ... The post Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike appeared first on CARNET .