Upute

Autor: Administrator , 20. 5. 2020.

Poštovani roditelji učenika razredne nastave!
Hrvatski zavod za javno zdravstvo objavio je 20. 05. 2020. Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 vezano za rad predškolskih ustanova i razrednu nastavu od 1. do 4. razreda te posebne razredne odjele i rad s djecom s teškoćama koja imaju
pomoćnika u nastavi.

Upute su namijenjene za rad u ustanovama od 25. svibnja 2020. U priloženom dokumentu možete pročitati detaljnije informacije, a uskoro će Vas kontaktirati učitelj/ica Vašeg djeteta.
O najavljenoj preporuci Ministarstva znanosti i obrazovanja, a glede organizacije rada, bit ćete blagovremeno obaviješteni.

Priloženi dokumenti:
Upute_vrtici_skole.pdf (120.29 KB)

22.10.2020. 08:24
22. listopada - Međunarodni dan svjesnosti o mucanju
Međunarodni dan svjesnosti o mucanju (International Stuttering Awareness Day – ISAD) u svijetu se obilježava od 1998., a kod nas od 2000. godine u organizaciji Hrvatske udruge za pomoć osobama koje mucaju "Hinko Freund" sa željom da se informiranjem javnosti doprinese kvaliteti života osoba koje mucaju. Zajednički ga obilježavaju osobe koji mucaju i njihove obitelji te stručnjaci, logopedi i drugi - nastavnici, istraživači i kliničari, koji se bave mucanjem.

23.10.2020. 20:00
Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike CUC 2020 otvorene su u petak, 23. listopada u 20 sati i traju do 2. studenoga u 12 sati. Prijaviti se možete putem ... The post Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike appeared first on CARNET .