OBAVIJEST O POČETKU ŠKOLSKE GODINE 2020./2021.

D A N Š K O L E

Autor: Administrator , 4. 6. 2020.

Ove školske godine, zbog cjelokupne situacije oko koronavirusa, učenici i djelatnici OŠ Ostrog neće biti u mogućnosti obilježiti  Dan škole na tradicionalan način.

Nećemo dozvoliti da nas ovakve okolnosti obeshrabre pa ćemo,  s još većom motivacijom i uz pregršt dobre  volje, na dostojan način proslaviti naš rođendan. Prvi put u povijesti OŠ Ostrog učenici viših razreda rođendan će  proslaviti virtualnim putem objavljujući literarne i likovne radove. Učenici nižih razreda provest će dan u Školskom botaničkom vrtu (ako vrijeme dopusti) tražeći skriveno blago i upoznavajući biljke u Vrtu.

U nadi da ćemo što prije nastaviti s planiranim aktivnostima,  svim učenicima, roditeljima i djelatnicima želimo  sretan Dan škole.

5 Easy Ways to Celebrate Birthdays in Your Classroom

22.10.2020. 08:24
22. listopada - Međunarodni dan svjesnosti o mucanju
Međunarodni dan svjesnosti o mucanju (International Stuttering Awareness Day – ISAD) u svijetu se obilježava od 1998., a kod nas od 2000. godine u organizaciji Hrvatske udruge za pomoć osobama koje mucaju "Hinko Freund" sa željom da se informiranjem javnosti doprinese kvaliteti života osoba koje mucaju. Zajednički ga obilježavaju osobe koji mucaju i njihove obitelji te stručnjaci, logopedi i drugi - nastavnici, istraživači i kliničari, koji se bave mucanjem.

23.10.2020. 20:00
Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike CUC 2020 otvorene su u petak, 23. listopada u 20 sati i traju do 2. studenoga u 12 sati. Prijaviti se možete putem ... The post Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike appeared first on CARNET .