Udžbenici i drugi obrazovni materijali

Autor: Administrator , 17. 7. 2020.

Zakonom o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu (NN 116/18.) propisano je da su sredstva za nabavu udžbenika za učenike osnovnih škola za školsku godinu 2020./2021. osigurana su u proračunu Republike Hrvatske.
Udžbenike će učenici/roditelji preuzeti tijekom prvog tjedna nove školske godine.
U državnom proračunu nisu osigurana sredstva za nabavku drugih obrazovnih materijala (radne bilježnice, zbirke, atlasi, likovne mape, kutije s radnim materijalima).
Popis udžbenika i drugih obrazovnih materijala za školsku godinu 2020./2021. možete pronaći pod nazivom "Popis udžbenika i drugih obrazovnih materijala u školskoj godini 2020./2021." na mrežnoj stranici škole.

22.10.2020. 08:24
22. listopada - Međunarodni dan svjesnosti o mucanju
Međunarodni dan svjesnosti o mucanju (International Stuttering Awareness Day – ISAD) u svijetu se obilježava od 1998., a kod nas od 2000. godine u organizaciji Hrvatske udruge za pomoć osobama koje mucaju "Hinko Freund" sa željom da se informiranjem javnosti doprinese kvaliteti života osoba koje mucaju. Zajednički ga obilježavaju osobe koji mucaju i njihove obitelji te stručnjaci, logopedi i drugi - nastavnici, istraživači i kliničari, koji se bave mucanjem.

23.10.2020. 20:00
Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike CUC 2020 otvorene su u petak, 23. listopada u 20 sati i traju do 2. studenoga u 12 sati. Prijaviti se možete putem ... The post Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike appeared first on CARNET .