Obavijest za roditelje budućih učenika prvih razreda

Autor: Administrator , 19. 7. 2020.

Poštovani roditelji budućih učenika prvog razreda,
odjeljenja u kojima će biti vaša djeca još uvijek nisu formirana jer  još uvijek nije završen postupak upisa učenika u prvi razred osnovne  škole.
Završetak postupka očekuje se početkom kolovoza.

Radne  materijale, koji su navedeni u popisu, ne kupujte dok ne saznate u
kojem odjeljenju će vaše dijete biti upisano. Svi radni materijali će  biti dostupni do početka nove nastavne godine.

Za sve nedoumice slobodno mi se obratite na broj mobitela
091-908-58-56 ili na 021-227-033.
Ravnateljica Silvana Maganjić

22.10.2020. 08:24
22. listopada - Međunarodni dan svjesnosti o mucanju
Međunarodni dan svjesnosti o mucanju (International Stuttering Awareness Day – ISAD) u svijetu se obilježava od 1998., a kod nas od 2000. godine u organizaciji Hrvatske udruge za pomoć osobama koje mucaju "Hinko Freund" sa željom da se informiranjem javnosti doprinese kvaliteti života osoba koje mucaju. Zajednički ga obilježavaju osobe koji mucaju i njihove obitelji te stručnjaci, logopedi i drugi - nastavnici, istraživači i kliničari, koji se bave mucanjem.

23.10.2020. 20:00
Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike CUC 2020 otvorene su u petak, 23. listopada u 20 sati i traju do 2. studenoga u 12 sati. Prijaviti se možete putem ... The post Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike appeared first on CARNET .