Obavijest za roditelje učenika 4. razreda

Autor: Administrator , 10. 8. 2020.

Poštovani roditelji,
Preporuka za ograničavanje putovanja unutar Hrvatske nema.

Ekskurzije iz unutrašnjosti Hrvatske ovo ljeto su boravile na Jadranu.
Prema trenutnom epidemiološkom stanju ekskurzija će se realizirati u terminu od 24.-27.08.2020. godine uz pridržavanje svih epidemioloških mjera.
Osigurane su maske za učenike, dezinficijensi te redovito mjerenje temperature...
U tom terminu u hotelu boravi samo grupa škole Ostrog.
Sva uputstva vezano za putovanje dobit ćete 7 dana prije polaska.

U slučaju da ipak ne želite da Vaše dijete putuje na ekskurziju ili ste možda već otkazali putovanje, a sad biste ga ponovo prijavili molimo Vas da do 15.08. pošaljete mail agenciji na eridan@eridan.hr.
Agencija će sukladno donesenim zakonima izvršavati povrat novca za one učenike koji odustaju od ekskurzije.

22.10.2020. 08:24
22. listopada - Međunarodni dan svjesnosti o mucanju
Međunarodni dan svjesnosti o mucanju (International Stuttering Awareness Day – ISAD) u svijetu se obilježava od 1998., a kod nas od 2000. godine u organizaciji Hrvatske udruge za pomoć osobama koje mucaju "Hinko Freund" sa željom da se informiranjem javnosti doprinese kvaliteti života osoba koje mucaju. Zajednički ga obilježavaju osobe koji mucaju i njihove obitelji te stručnjaci, logopedi i drugi - nastavnici, istraživači i kliničari, koji se bave mucanjem.

23.10.2020. 20:00
Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike CUC 2020 otvorene su u petak, 23. listopada u 20 sati i traju do 2. studenoga u 12 sati. Prijaviti se možete putem ... The post Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike appeared first on CARNET .