OBAVIJEST O POČETKU ŠKOLSKE GODINE 2020./2021.

Donacije za prijenosna i stolna računala

Autor: Administrator , 21. 9. 2020.

Poštovani roditelji i prijatelji naše škole,
budući da je iz škole otuđeno 11 prijenosnih i 5 stolnih računala, ovim putem skupljamo donacije za pokrivanje troškova nabave računala a kako bismo olakšali učenicima i učiteljima nastavni proces.
Pozivamo sve roditelje i prijatelje naše škole da doniraju u okviru svojih mogućnosti na račun:
Privredna banka Zagreb
HR8123400091110051348

Ravnateljica:
Silvana Maganjić

22.10.2020. 08:24
22. listopada - Međunarodni dan svjesnosti o mucanju
Međunarodni dan svjesnosti o mucanju (International Stuttering Awareness Day – ISAD) u svijetu se obilježava od 1998., a kod nas od 2000. godine u organizaciji Hrvatske udruge za pomoć osobama koje mucaju "Hinko Freund" sa željom da se informiranjem javnosti doprinese kvaliteti života osoba koje mucaju. Zajednički ga obilježavaju osobe koji mucaju i njihove obitelji te stručnjaci, logopedi i drugi - nastavnici, istraživači i kliničari, koji se bave mucanjem.

23.10.2020. 20:00
Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike CUC 2020 otvorene su u petak, 23. listopada u 20 sati i traju do 2. studenoga u 12 sati. Prijaviti se možete putem ... The post Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike appeared first on CARNET .