DRŽAVNO NATJECANJE IZ INFORMATIKE

Autor: Administrator , 7. 10. 2020.

Imamo 1. i 3. mjesto!

Učenici Tonči Crljen 6.c i Ivan Jurić 8.a sudjelovali su 5.10.2020. na Državnom natjecanju iz informatike.
Tonči Crljen osvojio je 1. mjesto u kategoriji Digitalnih kompetencija, dok je Ivan Jurić u kategoriji Osnova informatike osvojio 3. mjesto.

Ponosni na njihov uspjeh čestitamo njima i njihovim mentoricama te im želimo puno uspjeha u daljnjem radu!

Mentorice: Radmila Matijašević Foscarini i Božena Ukić

15.01.2021. 08:38
15. siječnja - Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Iako je Island još u prosincu 1991. priznao neovisnost Hrvatske, kao Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske slavi se 15. siječnja, jer je toga dana 1992. godine Hrvatsku i Sloveniju, nakon Vatikana, priznala većina europskih zemalja i zemlje EU.

20.01.2021. 14:13
Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji
Da neki predmeti poput fizike i matematike ne moraju uvijek biti teški i nerazumljivi dokazuju e-Škole digitalni sadržaji. Izrađeni su kako bi učenicima i nastavnicima olakšali učenje i poučavanje te ... The post Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji appeared first on CARNET .