GLASUJTE ZA HRVATSKO STABLO GODINE

Autor: Administrator , 8. 10. 2020.

Poštovan-e/i,

ovim putem Vas obavještavamo da smo našu staru ljepoticu – 1500 godina Staru kaštelansku maslinu - prijavili na natjecanje za Hrvatsko stablo godine.

Pobjednik natjecanja Hrvatsko stablo 2020. godine kandidirat će se na natjecanje Europsko stablo 2021. Godine, s toga Vas pozivamo da poveznicu o glasovanju podijelite na svojim web stranicama, društvenim mrežama, te uključite svoje suradnike, prijatelje, poslovne partnere da glasaju za BAKU MASLINU kako bi ovu jedinstvenu maslinu kao jedinog predstavnika Dalmacije predstavili Hrvatskoj, a potom i Europi.

Glasovati možete preko poveznice: https://www.veznicuzastita-prirode-dnz.hr/glasaj-za-hrvatsko-stablo-godine/

Imajte na umu da smijete glasovati samo za jednog od ponuđenih kandidata za Hrvatsko stablo 2020. godine (dozvoljeno je jednom glasovati s istog računala, prijenosnog računala i/iIi mobilnog uređaja).

Glasovanje započinje 01. listopada 2020. godine u 00:00h i traje do 31. listopada 2020. godine do 23:59h.

Rezultati glasovanja će biti objavljeni 6.11.2020.

Unaprijed zahvaljujemo na doprinosu,

“Bijaći” društvo za očuvanje kulturne baštine Kaštela

Javna ustanova za upravljanje zaštićenim djelovima prirode na području Splitsko-dalmatinske županije MORE I KRŠ

Grad Kaštela i TZ Kaštela

22.10.2020. 08:24
22. listopada - Međunarodni dan svjesnosti o mucanju
Međunarodni dan svjesnosti o mucanju (International Stuttering Awareness Day – ISAD) u svijetu se obilježava od 1998., a kod nas od 2000. godine u organizaciji Hrvatske udruge za pomoć osobama koje mucaju "Hinko Freund" sa željom da se informiranjem javnosti doprinese kvaliteti života osoba koje mucaju. Zajednički ga obilježavaju osobe koji mucaju i njihove obitelji te stručnjaci, logopedi i drugi - nastavnici, istraživači i kliničari, koji se bave mucanjem.

23.10.2020. 20:00
Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike CUC 2020 otvorene su u petak, 23. listopada u 20 sati i traju do 2. studenoga u 12 sati. Prijaviti se možete putem ... The post Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike appeared first on CARNET .