OBAVIJEST O POČETKU ŠKOLSKE GODINE 2020./2021.

GLASUJTE ZA HRVATSKO STABLO GODINE

Autor: Administrator , 8. 10. 2020.

Poštovan-e/i,

ovim putem Vas obavještavamo da smo našu staru ljepoticu – 1500 godina Staru kaštelansku maslinu - prijavili na natjecanje za Hrvatsko stablo godine.

Pobjednik natjecanja Hrvatsko stablo 2020. godine kandidirat će se na natjecanje Europsko stablo 2021. Godine, s toga Vas pozivamo da poveznicu o glasovanju podijelite na svojim web stranicama, društvenim mrežama, te uključite svoje suradnike, prijatelje, poslovne partnere da glasaju za BAKU MASLINU kako bi ovu jedinstvenu maslinu kao jedinog predstavnika Dalmacije predstavili Hrvatskoj, a potom i Europi.

Glasovati možete preko poveznice: https://www.veznicuzastita-prirode-dnz.hr/glasaj-za-hrvatsko-stablo-godine/

Imajte na umu da smijete glasovati samo za jednog od ponuđenih kandidata za Hrvatsko stablo 2020. godine (dozvoljeno je jednom glasovati s istog računala, prijenosnog računala i/iIi mobilnog uređaja).

Glasovanje započinje 01. listopada 2020. godine u 00:00h i traje do 31. listopada 2020. godine do 23:59h.

Rezultati glasovanja će biti objavljeni 6.11.2020.

Unaprijed zahvaljujemo na doprinosu,

“Bijaći” društvo za očuvanje kulturne baštine Kaštela

Javna ustanova za upravljanje zaštićenim djelovima prirode na području Splitsko-dalmatinske županije MORE I KRŠ

Grad Kaštela i TZ Kaštela

15.01.2021. 08:38
15. siječnja - Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Iako je Island još u prosincu 1991. priznao neovisnost Hrvatske, kao Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske slavi se 15. siječnja, jer je toga dana 1992. godine Hrvatsku i Sloveniju, nakon Vatikana, priznala većina europskih zemalja i zemlje EU.

20.01.2021. 14:13
Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji
Da neki predmeti poput fizike i matematike ne moraju uvijek biti teški i nerazumljivi dokazuju e-Škole digitalni sadržaji. Izrađeni su kako bi učenicima i nastavnicima olakšali učenje i poučavanje te ... The post Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji appeared first on CARNET .