OŠ Ostrog dobitnik HEP-ove akcije Za naše male genijalce

Autor: Administrator , 5. 11. 2020.

Hrvatska elektroprivreda je i ove je godine pokrenula akciju Za naše male genijalce s ciljem da što više osnovnih škola u Republici Hrvatskoj opremi računalnom opremom i na taj način pridonese razvoju računalne i informacijske pismenosti.  Čak 27 osnovnih škola opremit će se u ovoj, šestoj po redu akciji  sa 100 novih računala u vrijednosti od pola milijuna kuna. Nova računala donirat će se školama koje nemaju dovoljan broj računala u odnosu na broj učenika, školama s neadekvatnom i dotrajalom računalnom opremom ili se nalaze na područjima od posebne državne skrbi.

Među ovogodišnjim dobitnicima je i naša škola koju je sa svojim video uradatkom predstavljao 8.c razred pod vodstvom svoje razrednice Ane Kunosić. Osmaši su osmislili scenarij i snimili video uradak sa temom zašto bi baš naša škola trebala dobiti nova računala.

Čestitamo našim osmašima i njihovoj razrednici!

Više informacija o natječaju na sljedećoj poveznici: