Obavijest roditeljima i učenicima

Autor: Administrator , 23. 12. 2020.

Zimski odmor za učenike počinje 24.prosinca 2020.g. (četvrtak) i trajat će do 15.siječnja 2021.g.
Nastava u drugom obrazovnom razdoblju počinje 18.siječnja 2021.g. (ponedjeljak), i to smjena A prijepodne, a smjena B poslijepodne.

15.01.2021. 08:38
15. siječnja - Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Iako je Island još u prosincu 1991. priznao neovisnost Hrvatske, kao Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske slavi se 15. siječnja, jer je toga dana 1992. godine Hrvatsku i Sloveniju, nakon Vatikana, priznala većina europskih zemalja i zemlje EU.

20.01.2021. 14:13
Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji
Da neki predmeti poput fizike i matematike ne moraju uvijek biti teški i nerazumljivi dokazuju e-Škole digitalni sadržaji. Izrađeni su kako bi učenicima i nastavnicima olakšali učenje i poučavanje te ... The post Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji appeared first on CARNET .