OBAVIJEST O SAMOTESTIRANJU UČENIKA

Autor: Administrator , 10. 2. 2022.

Poštovani roditelji,

vjerujem da ste upoznati s novom mjerom samotestiranja učenika radi stvaranja uvjeta ukidanja samoizolacije. Samotestiranje je dobrovoljno, ali svakako preporučljivo radi smanjenja mogućnosti širenja virusa. Testovi i uputstva za primjenu testova za sljedeći tjedan bit će podijeljeni u petak 11.02.2022. učenicima. Ako ne želite da se Vaše dijete testira, molim Vas da se o tome izjasnite privatnom porukom na mobitel ili na e-mail razrednika Vašeg djeteta. Izjava o odbijanju testiranja koju biste prema preporukama Ministarstva znanosti i obrazovanja trebali potpisati Vam je već uručena. Važno je znati koliki broj testova moramo podijeliti, da ne bi došlo do nepotrebnog trošenja. Jednako je tako važno znati da će učenik koji se ne testira u slučaju kontakta s oboljelima morati ići u samoizolaciju.

Sve informacije i obavijesti Ministarstva znanosti i obrazovanja o mjeri samotestiranja učenika možete naći na mrežnim stranicama naše škole.
Ravnateljica: Ivančica Grubišić

Dijelimo i poveznicu za video o samotestiranju, koju je objavio Hrvatski zavod za javno zdravstvo: https://www.youtube.com/watch?v=ZU2N_cq1j-0

Obavijest roditeljima od MZO

Samotestiranje_prva obavijest roditeljima