OSTROŽICE PRVE 💥🏐

Autor: Administrator , 25. 3. 2022.

Zonsko prvenstvo u odbojci za učenice 7/8-ih razreda održano je u petak 25.3.2022. u Solinu (Ninčevići).
Pravo nastupa izborile su prvakinje 4 grada iz naše zone i to Kaštela, Trogira, Sinja i Solina.
Kaštela su predstavljale naše Ostrožice, Sinj OŠ Marka Marulića, Trogir OŠ Petra Berislavića, Solin Petra Kružića s Klisa.
Izvlačenjem su izvučeni ovi parovi polufinala:
Trogir-Klis
OSTROG-Sinj
Trogirke su se lako obračunale s Klišankama, opravdale ulogu favorita i lagano ušle u finale pobjedom 2:0. Nešto žešći susret je bio između OSTROŽICA i Sinja, iako je rezultat bio isti. U finalu su Trogirke na svojim leđima nosile breme favorita na temelju rezultata klupske lige u kojoj više manje sve učenice sudjeluju, ali u ovom susretu sve je bilo drukčije. Trogir je vodio u prvom setu 18:13, međutim odličnim servisima najiskusnije Ostrožice Petre Martinović dolazi do preokreta i eto prvog seta. U drugom setu "monster blockovima" Nade Strize i Nine Parčine, Ostrožice lome otpor Trogira i pobjedom od 2:0 postaju prvakinje Zone i ostvaruju plasman na Županijsko prvenstvo.
Za lukšićke Ostrožice nastupile su: Petra Martinović, Katarina Kelam, Sunčica Patrlj, Iva Ergović, Nada Strize, Nina Parčina, Karla Ban Dretvić, Magdalena Poljičak, Ana Marija Varnica i Ružica Krokar.
Čestitke svim igračicama, organizatoru i sucima 👏🏐