KAŠTELANSKI PRAZNIK CVIJEĆA U NAŠOJ ŠKOLI

Autor: Administrator , 14. 5. 2022.

U subotu, 14.5., naša škola bila je domaćin dodjele nagrada i priznanja sudionicima 21.Kaštelanskog praznika cvijeća. U programu su sudjelovali učenici 2.b razreda koji su sa svojom učiteljicom Majom Brčić pripremili i izveli prigodni igrokaz "Tratinčica i sunce budilica". U igrokazu su se ostali cvjetovi, visibabe, drijemovci kukurjeci, šafrani, jaglaci  i ljubice našli probuđeni na proljetnoj livadi te sreći nije bilo kraja... Naši su se mali glumci sa velikim veseljem pripremali za svoj prvi nastup koji je bio itekako uspješan.
Pod vodstvom učiteljice Mirele Matijace Vlaić nastupili su i naši zborovi.

Školski botanički vrt, svojom ljepotom i mirisima, stopio se sa sadržajima praznika cvijeća.

Zelenilo  je postalo čarobna pozornica na kojoj su dječji glasovi pjesmom, plesom i prigodnim igrokazom oživjeli vrt. Poslali su jasnu poruku da ovdje djeca i cvijeće rastu zajedno. Botanički vrt vraća staru slavu, cvijeće cvijeću ili cvijeće za cvijeće, svejedno je, ali nema radosti veće.

Kaštelanski_praznik_cvijeća_galerija_slika