INFORMACIJE ZA RODITELJE NA KRAJU ŠKOLSKE GODINE

Autor: Administrator , 6. 6. 2022.

Poštovani roditelji/staratelji,

prema Pravilniku o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi (NN 82/2019) obavještavamo vas da sukladno članku 14. st. 7:

"U posljednja dva tjedna prije završetka nastavne godine ne organiziraju se roditeljski sastanci i individualni informativni razgovori."

To se odnosi i na telefonske pozive te poruke.

Također podsjećamo i na isti članak, stavak 3  u kojem su navedene obveze roditelja tijekom nastavne godine:

Roditelj je dužan redovito dolaziti na roditeljske sastanke i individualne informativne razgovor s razrednikom.

Obzirom na navedeno, i sukladno Pravilniku, posljednji dan za informacije i individualne razgovore je 7. lipnja 2022. (utorak).