OBAVIJEST ZA PRVI DAN ŠKOLE

Autor: Administrator , 2. 9. 2022.

Dragi učenici, poštovani roditelji/skrbnici,

nova nastavna godina počinje u ponedjeljak 5. rujna 2022. godine.

Parni razredi (2., 4., 6. i 8.) s nastavom počinju ovaj tjedan u jutarnjoj smjeni u 8 sati.

Prvog nastavnog dana učenici će imati tri nastavna sata bez velikog odmora, do 10:25 sati.

Neparni razredi, izuzev prvog razreda (3., 5. i 7.) s nastavom počinju ovaj tjedan u poslijepodnevnoj smjeni u 14 sati.

Prvog nastavnog dana učenici će imati tri nastavna sata bez velikog odmora, do 16:25 sati.

Pošto će u školi će dobiti udžbenike, potrebno je da učenici sa sobom ponesu svoje školske torbe.

Zbog početka nove školske godine najuzbuđeniji su naši učenici prvih razreda.

Oni dolaze s roditeljima na priredbu i prijem u prve razrede u 11 sati te je također potrebno da sa sobom ponesu svoje školske torbe.

Prijevoz učenika putnika bit će organiziran.

Želim svim učenicima, njihovim roditeljima i našim djelatnicima uspješan i veseo početak nove školske godine!

Ivančica Grubišić, ravnateljica