Školski prometni poligon

Autor: Administrator , 3. 10. 2022.

Školski prometni poligon
U petak, 30.9.2022. godine učenici 4.b i 4. c razreda sa svojim učiteljicama posjetili su školski prometni poligon u Splitu. Kao i što možete zamisliti uzbuđenja nije nedostajalo. Djeca su prvo poslušala prometno-preventivnu edukaciju u suvremeno opremljenoj učionici. Nakon toga odradili su praktičnu obuku (pješaci i biciklisti) koja se odvijala na željno iščekivanom poligonu koji ima svu potrebnu prometnu signalizaciju i infrastrukturu. Tako su naši učenici, koji su postali pravi sudionici prometa, u realnom i sigurnom okruženju primjenjuju stečena znanja iz prometne kulture i prometnih propisa. Malo je reći da smo svi zajedno uživali i mnogo toga naučili.
                        učiteljice Marijana Sudar i Jelena Vrtlar

Skolski_prometni_poligon_2022_galerija_slika