DJECA OCA MILOSRĐA RASTU U NAŠOJ ŠKOLI

Katehetski ured Splitsko-makarske nadbiskupije raspisao je natječaj likovnih i literarnih radova učenika osnovnih i srednjih škola na temu Djeca Oca milosrđa.

Plodan je bio odaziv od 145 literarnih i 58 likovnih radova koji su objavljeni u Zborniku.

Između tri nagrađena literarna rada bio je i rad učenice 7. c razreda Marte Kačanić. Na satu je Hrvatskoga jezika napisala sastav na temu Ogrijanje među nama.

Svečana promocija Zbornika i dodjela nagrada održana je u prepunoj dvorani Nadbiskupskog sjemeništa u Splitu 15.11. 2016. Radost je bila dvostruka jer je nagrade dijelio osobno nadbiskup mons. Marin Barišić.