Thank you for making the first Europe CodeWeek such a success!

Yes, you. You were just as an important part of Code Week's success as any of us. The results are now in300 #codeEU events reached almost 10,000 participants in 26 countries all over Europe. Ireland and Croatia were the two most active countries, but each and every event made a difference in its community.
To wrap up this amazing week in style, we decided to prepare a small infographic with key facts and some highlights of this year's celebration of code.
Europe Code Week 2013

11.11.2019. 10:47
11. studenoga - Dan hrvatskih knjižnica
Dan hrvatskih knjižnica obilježava se u spomen na dan kada je 1960. godine Hrvatski sabor donio prvi hrvatski zakon o knjižnicama, čime su se stekli preduvjeti za sustavan razvoj hrvatskih knjižnica i nacionalne knjižničarske mreže.

12.11.2019. 11:02
Postovani korisnici, U cetvrtak, 14.11.2019. u vremenu od 07:00 do 08:00 sati, CARNET NOC ce izvoditi programsku nadogradnju mrezne opreme uslijed cega ce doci do prekida mrezne povezanosti ustanova clanica ... The post INFO Najava prekida mrezne povezanosti na podrucju Viroviticko-podravske zupanija, 14.11.2019. appeared first on CARNET .

Isprobali smo preklopivu Motorolu RAZR 2019 sa savitljivim ekranom
Ovo je prvi mobitel sa savitljivim ekranom koji djeluje smisleno, no visoka cijena i dalje ga čini prvenstveno statusnim, a ne praktičnim uređajem

18.11.2019. 18:00
Micron predstavio terabajtnu microSDXC karticu za profesionalne uređaje
Micron je pustio u prodaju 1 TB memorijsku karticu (microSDXC) koja je namijenjena pohranjivanju video zapisa snimljenog pomoću profesionalnih uređaja za video nadzor

18.11.2019. 18:00
Xiaomi radi na vlastitom RAZR telefonu?
Motorola je nedavno predstavila moderniju inačicu mobitela Razr, sa savitljivim zaslonom, a čini se kako jedan takav namjerava izraditi i Xiaomi

> Kutak za učenike  > #codeEU