Thank you for making the first Europe CodeWeek such a success!

Yes, you. You were just as an important part of Code Week's success as any of us. The results are now in300 #codeEU events reached almost 10,000 participants in 26 countries all over Europe. Ireland and Croatia were the two most active countries, but each and every event made a difference in its community.
To wrap up this amazing week in style, we decided to prepare a small infographic with key facts and some highlights of this year's celebration of code.
Europe Code Week 2013

Okvirni vremenik - 2. polugodište

21.02.2018. 09:00
21. veljače - Međunarodni dan materinjeg jezika
Materinji ili materinski jezik je termin kojim označavamo prvi jezik koji neka osoba nauči u svojoj obitelji. Stručnjaci tvrde da je znanje materinskog jezika vrlo važno pri formiranju mišljenja, a istraživanja pokazuju da osoba koja nije svladala svoj materinski jezik ima problema s učenjem ne samo drugih jezika već i s učenjem uopće.

13.02.2018. 16:47
Potpredsjednik Europske komisije posjetio OŠ Izidora Kršnjavoga
Potpredsjednik Europske komisije, Andrus Ansip koji danas boravi u službenom posjetu Republici Hrvatskoj, obišao je zajedno s predsjednicom Republike Hrvatske, Kolindom Grabar-Kitarović te ravnateljem CARNET-a, Goranom Kezunovićem zagrebačku Osnovnu školu Izidora Kršnjavoga, jednu od 151 škole koja je uključena u provedbu pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

21.02.2018. 17:11
Prošle je godine SAP u našoj regiji ostvario najbolje rezultate u svojoj povijesti
SAP je danas na godišnjem događanju predstavio rezultate ostvarene u 2017. godini na globalnoj, regionalnoj i lokalnoj razini, kao i planove te poslovnu strategiju za 2018. godinu u Hrvatskoj

21.02.2018. 16:00