PROVEDBA POSTUPKA JAVNE NABAVE

Radovi na hidroizolaciji neprohodnog ravnog krova

Evidencijski broj nabave: J-9/2024

Opskrba električnom energijom

Evidencijski broj nabave: J-1/2024

Sanacija krovišta iznad svlačionica i ulaza u vrt

Evidencijski broj nabave: 1/2023

Izjava o postojanju ili nepostojanju sukoba interesa

Izjava o postojanju ili nepostojanju sukoba interesa u skladu s člankom 80. Zakona o javnoj nabavi (NN 120/2016)

Sukladno Zakonu o javnoj nabavi (NN 120/2016) objavljujemo da nema gospodarskih subjekata s kojima OSNOVNA ŠKOLA OSTROG – KAŠTEL LUKŠIĆ kao javni naručitelj ne smije sklapati okvirne sporazume, odnosno ugovore o javnoj nabavi u smislu odredbi Zakona o javnoj nabavi (NN 120/2016).

Temeljem članka 80. Zakona o javnoj nabavi (NN 120/2016) predstavnici naručitelja obvezni su potpisati izjavu o postojanju ili nepostojanju sukoba interesa te je ažurirati bez odgađanja ako nastupe promjene.

Školski akti iz područja javne nabave: