Raspored dodatne i dopunske nastave 2017./2018.

DOPUNSKA

Nada Barišić – 8. razred ponedjeljak 0. sat (kad su popodne), 6. razred utorak 6. sat

Katarina Horvat – 5. razred ponedjeljak 0. sat, 7. razred petak 0. sat

Radmila Matijašević Foscarini – 6. razred 7. sat (kada je smjena A ujutro ), 8. razred srijeda 0. sat

Suzana Jurić – 6 razred srijeda 0. sat, 8. razred 7. sat utorak

Marijana Goić – utorak i četvrtak u jutarnjoj smjeni 7. sat

Anita Baras – 5. razredi srijeda 0. sat (kad su popodne), petak 6. sat (kad su ujutro)

Ankica Bralić – četvrtak 7. sat (kada su ujutro)

Gordana Vrgoč – srijeda 6. sat

DODATNA

Karmen Ivanišević Zec – 7. razredi ponedjeljak 13:10

Ana Kunosić – 5. razredi četvrtkom 0. sat; 7. razredi petkom 0. sat

Radmila Matijašević Foscarini – 8. razred četvrtak 0. sat (A smjena jutro) , 6. razred četvrtak 0. sat (A smjena popodne)

Suzana Jurić – 8. razred petak predsat ili 6. sat

Marijana Goić – petak 0. sat

Anita Baras – 6. razredi četvrtak predsat

Ankica Bralić – petak popodne predsat 13:10

Gordana Vrgoč – srijeda 6. sat

Nada Brkljača – 7. razredi četvrtak 0. sat, 8. razredi srijeda 0. sat

Ivana Tarabarić Mitrović – 7. razredi petak 6.sat

Andreja Jaman – 7. razredi i 5. razredi utorak predsat, 6. razredi četvrtak predsat.

13.08.2018. 09:18
13. kolovoza - Međunarodni dan ljevaka
Međunarodni dan  ljevaka je dan kojim se diljem svijeta pokušava pobuditi svijest o prednostima i nedostacima te osobine. Britanski Klub ljevaka je 13. kolovoza 1992. po prvi puta organizirao obilježavanje Međunarodnog dana ljevaka.

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

18.08.2018. 00:53
Skype Preview za Android dobio mogućnost snimanja poziva
Skype Preview za Android dobio je nove mogućnosti - snimanje telefonskih poziva te slanje i primanje SMS poruka

18.08.2018. 00:47