Raspored dodatne i dopunske nastave 2017./2018.

DOPUNSKA

Nada Barišić – 8. razred ponedjeljak 0. sat (kad su popodne), 6. razred utorak 6. sat

Katarina Horvat – 5. razred ponedjeljak 0. sat, 7. razred petak 0. sat

Radmila Matijašević Foscarini – 6. razred 7. sat (kada je smjena A ujutro ), 8. razred srijeda 0. sat

Suzana Jurić – 6 razred srijeda 0. sat, 8. razred 7. sat utorak

Marijana Goić – utorak i četvrtak u jutarnjoj smjeni 7. sat

Anita Baras – 5. razredi srijeda 0. sat (kad su popodne), petak 6. sat (kad su ujutro)

Ankica Bralić – četvrtak 7. sat (kada su ujutro)

Gordana Vrgoč – srijeda 6. sat

DODATNA

Karmen Ivanišević Zec – 7. razredi ponedjeljak 13:10

Ana Kunosić – 5. razredi četvrtkom 0. sat; 7. razredi petkom 0. sat

Radmila Matijašević Foscarini – 8. razred četvrtak 0. sat (A smjena jutro) , 6. razred četvrtak 0. sat (A smjena popodne)

Suzana Jurić – 8. razred petak predsat ili 6. sat

Marijana Goić – petak 0. sat

Anita Baras – 6. razredi četvrtak predsat

Ankica Bralić – petak popodne predsat 13:10

Gordana Vrgoč – srijeda 6. sat

Nada Brkljača – 7. razredi četvrtak 0. sat, 8. razredi srijeda 0. sat

Ivana Tarabarić Mitrović – 7. razredi petak 6.sat

Andreja Jaman – 7. razredi i 5. razredi utorak predsat, 6. razredi četvrtak predsat.

Okvirni vremenik - 2. polugodište

25.05.2018. 09:10
25. svibnja - Međunarodni dan nestale djece
Međunarodni dan nestale djece obilježava se od 1983. godine svakog 25. svibnja čime se odaje počast nestaloj i pronađenoj djeci ali i podiže senzibilitet građana po pitanju ovog fenomena.

24.05.2018. 11:45
Dodjela nagrada pobjedničkim scenarijima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
U subotu, 26. svibnja 2018. godine, u 11 sati u I. tehničkoj školi Tesla, održat će se svečana dodjela nagrada pobjednicima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“ . Pozivamo sve sudionike natjecanja, ali i sve zainteresirane za ovaj uspješan projekt da se pridruže i sudjeluju na svečanoj dodjeli nagrada koju će voditi glumac Bojan Navojec.

Transplantacija umjetnih sjećanja
Čini se da će u relativno bliskoj budućnosti putem transfera RNK biti moguće terapijski transplantirati ,,umjetnu memoriju" za ublažavanje simptoma demencije ili posttraumatskog stresnog poremećaja

White Shark Napoleon - Povoljan i jednostavan
Napoleon je povoljan miš osrednjeg senzora, pogodan za manje zahtjevne igrače sporijih igara