Raspored dodatne i dopunske nastave 2017./2018.

DOPUNSKA

Nada Barišić – 8. razred ponedjeljak 0. sat (kad su popodne), 6. razred utorak 6. sat

Katarina Horvat – 5. razred ponedjeljak 0. sat, 7. razred petak 0. sat

Radmila Matijašević Foscarini – 6. razred 7. sat (kada je smjena A ujutro ), 8. razred srijeda 0. sat

Suzana Jurić – 6 razred srijeda 0. sat, 8. razred 7. sat utorak

Marijana Goić – utorak i četvrtak u jutarnjoj smjeni 7. sat

Anita Baras – 5. razredi srijeda 0. sat (kad su popodne), petak 6. sat (kad su ujutro)

Ankica Bralić – četvrtak 7. sat (kada su ujutro)

Gordana Vrgoč – srijeda 6. sat

DODATNA

Karmen Ivanišević Zec – 7. razredi ponedjeljak 13:10

Ana Kunosić – 5. razredi četvrtkom 0. sat; 7. razredi petkom 0. sat

Radmila Matijašević Foscarini – 8. razred četvrtak 0. sat (A smjena jutro) , 6. razred četvrtak 0. sat (A smjena popodne)

Suzana Jurić – 8. razred petak predsat ili 6. sat

Marijana Goić – petak 0. sat

Anita Baras – 6. razredi četvrtak predsat

Ankica Bralić – petak popodne predsat 13:10

Gordana Vrgoč – srijeda 6. sat

Nada Brkljača – 7. razredi četvrtak 0. sat, 8. razredi srijeda 0. sat

Ivana Tarabarić Mitrović – 7. razredi petak 6.sat

Andreja Jaman – 7. razredi i 5. razredi utorak predsat, 6. razredi četvrtak predsat.

Okvirni vremenik - 2. polugodište

21.02.2018. 09:00
21. veljače - Međunarodni dan materinjeg jezika
Materinji ili materinski jezik je termin kojim označavamo prvi jezik koji neka osoba nauči u svojoj obitelji. Stručnjaci tvrde da je znanje materinskog jezika vrlo važno pri formiranju mišljenja, a istraživanja pokazuju da osoba koja nije svladala svoj materinski jezik ima problema s učenjem ne samo drugih jezika već i s učenjem uopće.

13.02.2018. 16:47
Potpredsjednik Europske komisije posjetio OŠ Izidora Kršnjavoga
Potpredsjednik Europske komisije, Andrus Ansip koji danas boravi u službenom posjetu Republici Hrvatskoj, obišao je zajedno s predsjednicom Republike Hrvatske, Kolindom Grabar-Kitarović te ravnateljem CARNET-a, Goranom Kezunovićem zagrebačku Osnovnu školu Izidora Kršnjavoga, jednu od 151 škole koja je uključena u provedbu pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

Lenovo ThinkPad Yoga 370 - Fleksibilni profesionalac
Lenovo u svojoj ponudi poslovnih konvertibilnih prijenosnika ima nekoliko modela ThinkPada Yoga. Mi smo imali prilike isprobati model Yoga 370, koji pripada srednjem segmentu Lenovove ponude

22.02.2018. 07:00
Apple će nabavljati materijale za baterije direktno od izvora