SIGURNOST NA INTERNETU

RAZMJENA FOTOGRAFIJA

Autor: Božena Ukić, 27. 11. 2012. 12:51

Iako ti se razmjena fotografija putem interneta i elektroničke pošte čini najbržim i najlakšim načinom da ih podijeliš s poznanicima, trebaš imati na umu da to nije uvijek i najbolji način.

Fotografije koje jednom budu odaslane na taj način, nisu više samo u tvom vlasništvu i ne možeš više biti u potpunosti siguran da neće biti odaslane dalje ili da ih netko neće koristiti na način na koji ti ne bi želio.

Slike tvoje obitelji, prijatelja, praznika, rođendana, ljetovanja su tvoja osobna stvar koje, sigurni smo, želiš podijeliti samo s prijateljima koje dobro poznaješ i u koje si stekao povjerenje.

Savjetujemo ti da se posavjetuješ sa svojim roditeljima koji će ti pomoći odabrati fotografije i dati savjet da li da uopće fotografije šalješ ili predložiti bolji način za njihovu sigurniju razmjenu.

Priručnik za djecu

Vremenik

28.07.2017. 08:09
28. srpnja - Svjetski dan borbe protiv hepatitisa
Hepatitis je bolest koja ubija gotovo kao i AIDS s oko 1,4 milijuna smrti na godinu, objavila je u Ženevi Svjetska zdravstvena organizacija WHO u povodu Svjetskog dana borbe protiv hepatitisa koji se obilježava 28. srpnja.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

28.07.2017. 01:00
Gifstory (App dana)
App dana

22.07.2017. 20:37