SIGURNOST NA INTERNETU

RAZMJENA FOTOGRAFIJA

Autor: Božena Ukić, 27. 11. 2012. 12:51

Iako ti se razmjena fotografija putem interneta i elektroničke pošte čini najbržim i najlakšim načinom da ih podijeliš s poznanicima, trebaš imati na umu da to nije uvijek i najbolji način.

Fotografije koje jednom budu odaslane na taj način, nisu više samo u tvom vlasništvu i ne možeš više biti u potpunosti siguran da neće biti odaslane dalje ili da ih netko neće koristiti na način na koji ti ne bi želio.

Slike tvoje obitelji, prijatelja, praznika, rođendana, ljetovanja su tvoja osobna stvar koje, sigurni smo, želiš podijeliti samo s prijateljima koje dobro poznaješ i u koje si stekao povjerenje.

Savjetujemo ti da se posavjetuješ sa svojim roditeljima koji će ti pomoći odabrati fotografije i dati savjet da li da uopće fotografije šalješ ili predložiti bolji način za njihovu sigurniju razmjenu.

Priručnik za djecu

Vremenik

16.09.2017. 08:45
16. do 22. rujna - Europski tjedan kretanja
Svake godine, počevši od 2002., Europski tjedan mobilnosti (European Mobility Week) se organizira od 16. do 22. rujna i posvećen je održivom kretanju / mobilnosti.

18.09.2017. 13:07
Još dva dana za prijavu na e-tečaj Moodle dizajner
Upisi u drugu grupu CARNetovog masovnog online tečaja Moodle dizajner još uvijek traju, a svi zainteresirani mogu se prijaviti najkasnije do 19. rujna 2017. godine u ponoć. Obrasci za prijavu dostupni su putem stranica CARNetovog mrežnog sjedišta .

19.09.2017. 18:30
Wolfenstein II - stop nacistima! (GM Video)
GM Video

16.09.2017. 01:00