Obavijest o izboru ponuda

Obaviještavamo sudionike javnog poziva za organiziranje višednevne izvanučioničke nastave učenika osmih razreda da su na sastanku Povjerenstva održanog dana 16.02.2017. odabrane ponude agencija:

• Turistička agencija Perla svjetska putovanja d.d.d.
  • Turistička agencija Plautilla d.o.o.
  • Putnička agencija Eridan

Pozivamo agencije na usmenu prezentaciju (koja bi trebala trajati oko 10') ponuda u četvrtak 02.03. 2017. u 18:30 sati u prostorima škole.

Predsjednica Povjerenstva:
Mirela Matijaca Vlaić

Poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave

OŠ Ostrog

Kaštel Lukšić, Put Sv. Lovre 2

31.01.2017.

POZIV ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTASVE

Poništenje Poziva

Poništava se Poziv za organiziranje učeničke ekskurzije za osme razrede objavljen 20.1. radi proceduralne pogreške!

Obavijest

Obaviještavamo sudionike javnog poziva za organiziranje učeničke ekskurzije za četvrte razrede da su na sastanku Povjerenstva održanog dana 22.12.2016. odabrane ponude agencija:

Eridan d.o.o.

F-tours d.o.o.

VIP TRAVEL DMC & PCO®, Jerome d.o.o.

Pozivamo agencije na prezentaciju ponuda u srijedu 25.1.2017. u 17.30 sati u prostorima škole.

Predsjednica povjerenstva:

Begziada Markota

Pozivi

20.11.2017. 09:21
20. studenoga - Međunarodni dan djeteta
Međunarodni dan djeteta obilježava se 20. studenoga s ciljem boljeg razumijevanja, prihvaćanja i dobrobiti sve djece. Generalna skupština UN-a je 20. studenoga 1959. godine usvojila "Deklaraciju o pravima djeteta", a 1989. godine "Konvenciju o pravima djeteta". Od 20. studenoga 1989. godine u cijelome se svijetu obilježava Međunarodni dan djeteta, koji je potaknula Organizacija Ujedinjenih naroda i njezine specijalizirane ustanove.

20.11.2017. 10:17
CARNet i Algebra potpisali Ugovor o nabavi usluge izrade obrazovnih sadržaja i provedba edukacija u sklopu projekta ''e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)''
U srijedu, 15. studenoga 2017. godine potpisan je “Ugovor o nabavi usluge izrade obrazovnih sadržaja i provedba edukacija u sklopu projekta ''e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)''.

24.11.2017. 16:26
Audiofili hodočaste Too Loud Fest
Posjetili smo Too Loud Fest, zagrebački sajam na kojem ljubitelji dobrog zvuka mogu čuti i vidjeti najfinije što svijet hi-fija trenutno ima za ponuditi

24.11.2017. 14:51