Zaštita osobnih podataka

ZAŠTITA OSOBNIH PODATAKA

Autor: Nora Šarić, 6. 3. 2020. 16:07

ZAŠTITA OSOBNIH PODATAKA - usklađivanje sa GDPR-om

Osnovna škola Ostrog, Put sv. Lovre 2, Kaštel Lukšić, OIB: 90896497176 predana je vršenju svog poslovanja u skladu sa svim važećim zakonima i regulativom zaštite osobnih podataka (Uredba (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. i Zakon o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka) te u skladu s dobrim praksama iz tog područja.

Svoj odnos prema zaštiti osobnih podataka Osnovna škola Ostrog je detaljno definirala dokumentom 'Pravilnik o obradi i zaštiti osobnih podataka'.

Za zaštitu podataka obratite se na službeni mail:

sluzbenik-za-zastitu-podataka@os-ostrog-kastelluksic.skole.hr

20.11.2020. 08:47
20. studenoga - Međunarodni dan djeteta
Međunarodni dan djeteta obilježava se 20. studenoga s ciljem boljeg razumijevanja, prihvaćanja i dobrobiti sve djece. Generalna skupština UN-a je 20. studenoga 1959. godine usvojila "Deklaraciju o pravima djeteta", a 1989. godine "Konvenciju o pravima djeteta". Od 20. studenoga 1989. godine u cijelome se svijetu obilježava Međunarodni dan djeteta, koji je potaknula Organizacija Ujedinjenih naroda i njezine specijalizirane ustanove.

27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

> O školi  > Zaštita podataka