Učenici 1.c razreda čestitali su Zemlji na najljepši način.
Pokupili su otpad i učili o važnosti brige za okoliš.
Pisali su ekoporuke jer žele da nam Zemlja blisa i za generacije koje dolaze iza nas.
Učenici 1.c razreda čestitali su Zemlji na najljepši način.
Pokupili su otpad i učili o važnosti brige za okoliš.
Pisali su ekoporuke jer žele da nam Zemlja blisa i za generacije koje dolaze iza nas.
Povodom proslave 50. obljetnice naše škole ovaj smo utorak i petak, 2. i 5. lipnja proveli u posebno svečanom tonu. U utorak je u Kulturnom centru u Kaštel Lukšiću održana priredba koju smo željno iščekivali. Atmosfera je bila svečana i vesela, a zbog brojnih...
OŠ Bijaći organizirala je i ove godine Međunarodni natječaj ČA u versin, riči i pinelu.Učenica Kristina Kasalo uspješno je nacrtala rad na temu Školski šušur i štorije.Mentorica je učiteljica Ranka Tomaš.
S dubokom tugom, ali i neizmjernom zahvalnošću, opraštamo se od naše drage umirovljene profesorice Ivne Bućan. Ivna Bućan rođena je u Splitu 14. rujna 1933. godine. U prosvjeti je provela nevjerojatnih 45 godina, od čega čak 42 godine u Osnovnoj školi Ostrog u Kaštel...