U subotu, 25. travnja, naši su učenici sudjelovali u manifestaciji “Dica i ČAkavica” u organizaciji OŠ Bijaći i DV Trogir. Recitacijom Maslina predstavili su se učenici 1.c razreda: Tonka Mihanović, Ivan Bralić, Mihaela Pućo, Ante Dadić i Marko Rabadan pod mentorstvom učiteljice Ranke Tomaš. Učenica 5.a razreda Marija Ivić izvela je recitaciju Posteja , a mentorica je bila učiteljica Josipa-Verena Marinović. Naši učenici podsjetili su se riječi svojih predaka i tako osvijestili važnost očuvanja posebnosti našeg govora.
Proslavili smo velikih 50!
Povodom proslave 50. obljetnice naše škole ovaj smo utorak i petak, 2. i 5. lipnja proveli u posebno svečanom tonu. U utorak je u Kulturnom centru u Kaštel Lukšiću održana priredba koju smo željno iščekivali. Atmosfera je bila svečana i vesela, a zbog brojnih...



