U subotu, 25. travnja, naši su učenici sudjelovali u manifestaciji “Dica i ČAkavica” u organizaciji OŠ Bijaći i DV Trogir. Recitacijom Maslina predstavili su se učenici 1.c razreda: Tonka Mihanović, Ivan Bralić, Mihaela Pućo, Ante Dadić i Marko Rabadan pod mentorstvom učiteljice Ranke Tomaš. Učenica 5.a razreda Marija Ivić izvela je recitaciju Posteja , a mentorica je bila učiteljica Josipa-Verena Marinović. Naši učenici podsjetili su se riječi svojih predaka i tako osvijestili važnost očuvanja posebnosti našeg govora.
Termini dopunskog rada, razrednog i predmetnog ispita
Poštovani roditelji i učenici, dopunski rad, razredni ispiti i predmetni ispiti održavat će se od 17. 6 do 26.6. Sve informacije o terminima održavanja i predmeta možete vidjeti u priloženom dokumentu. Priloženi dokumenti:Termini dopunskog rada i razrednih i...


